Чочев пак вкара, ЦСКА 1948 остави Берое без победа през 2023 г. (ВИДЕО)

Попадение №17 за нападателя

ЦСКА 1948 не се затрудни срещу Берое в двубой от XXIV кръг на Първа лига. Тимът от София победи с 3:1 и остави заралии без успех от началото на пролетния дял.

Дежурният голмайстор Ивайло Чочев, който продължава да не попада в сметките на националния ни селекционер Младен Кръстаич, откри с глава в 10-ата минута. Това е негов гол №17 за първенство.

Елитон Джордж отбеляза втори гол за ЦСКА 1948 в 35-ата минута, но пък Вини Трибуле върна едно попадение само 60 секунди по-късно.

В 79-ата минута Густаво Маскардо получи втори жълт и остави Берое с човек по-малко в заключителните минути на срещата. Георги Русев сложи точка на спора с красив гол в 86-ата минута.

Чуйте какво казаха след мача пред камерата на bTV Ивайло Чочев, Тодор Янчев и Николай Киров.