ЦСКА вкара 3, но пак не победи

Последната контрола на "червените" в Турция предложи два обрата

ЦСКА отбеляза три попадения срещу казахстанския "Шахтьор" Караганди, но не победи и в последната си контрола на лагера в Турция. Двубоят завърши 3:3. Преди това "червените" записаха две загуби, две равенства и една победа.

За първи път новото попълнение Тобиас Хайнц започна като титуляр. А треньорът Саша Илич заложи на футболистите, които се очаква да имат основна роля през пролетния дял на сезона.

"Шахтьор" откри резултата преди почивката чрез Максим Галкин. Всички останали голове паднаха след почивката.

Дюкенс Назон изравни от дузпа, а Джонатан Линдсет изведе ЦСКА напред. Последва нов обрат в резултата след точен удар на Роман Муртазаев и автогол на Амос Юга. Възстановеният от травма Дауда Бамба оформи крайното 3:3 в последната атака.