Два отменени гола и 0:0 между ЦСКА 1948 и "Черно море"

Любо Пенев: Не играхме на ниво

ЦСКА 1948 и "Черно море" завършиха 0:0 на стадиона в Бистрица не се победиха, в последния двубой от 13-ия кръг в Първа лига.

"Червените" вкараха два гола, но с помощта на ВАР и двата не бяха зачетени. В 59-ата минута Ивайло Чочев прати топката в мрежата, но голът му бе отменен заради нарушение в атака. В 80-ата минута пък системата за видео повторение показа, че е имало засада при отиграването на Елитон, който прониза Георгиев.

"Вкарахме голове, добре. Щом са били нередовни, се отменят, без никакви претенции. Не играхме на нивото, което можем. Под нашите възможности, но има и такива мачове. Важно е, че прибавихме точка към актива“, каза Любо Пенев след края на мача.

Равенството е второ за тима му и така столичани остават на върха в класирането с 26 точки. С 25 е ЦСКА, който в понеделник гостува на "Лудогорец". Разградчани са с 24 т.