Второ поражение за ЦСКА в Турция

Следващата проверка за "армейците" е на 27 януари срещу "Астана"

ЦСКА допусна втора грешна стъпка по време на своята зимна подготовка. Селекцията на Саша Илич отстъпи пред ЛАСК Линц с 1:3 в третата контрола по време на лагера в Белек.

На сметката си "червените" имат една победа и две загуби до този момент.

Следващата проверка за "армейците" ще бъде на 27 януари срещу "Астана", а два дни по-късно е мачът срещу "Македония Гьорче Петров".

Австрийците откриха резултата в 39-ата минута, след като постепенно развиха своята атака, а центриране на Моузес Усор доведе до гол на Роберт Жул.

6 минути по-късно Усор удвои след бърза контраатака.

Резултатът стана класически в 60-ата минута след дузпа, реализирана от Томас Гойгингер. 11-метровият наказателен удар бе отсъден заради нарушение на Християн Петров.

Все пак „червените“ върнаха едно попадение след отсъдена дузпа срещу Мено Кох в 73-ата минута. Зад топката застана Станислав Шопов, който не сбърка за 1:3.