на живо

Champions TV

Champions TV

Всички късни мачове от Шампионската лига в комбинирано предаване, безплатно и достъпно за всички! Всички голове, картони, спорни ситуации и консултации с VAR само на клик разстояние! Възможно ли е?

Да, на платформата Champions TV, която по традиция e достъпна на сайта btvsport.bg за късните мачове от турнира всяка мач сряда до края на груповата фаза.

Натискайки бутона на Champions TV, може да се насладите на цели 6 срещи от смартфона, таблета или компютъра си. Динамичното "телепортиране" в стадионите от цяла Европа ще ви даде възможност да не пропуснете нито един важен момент!

Ако досега не сте гледали уникалния продукт Champions TV, до края на годината ще имате още пет възможности. Датите са 14 септември, 5, 12 и 26 октомври, както и на 2 ноември!

Шампионска лига

Шампионска лига - класиране

Група A

Отбор Форма П Р З Т
Наполи Наполи ППППЗ 5 0 1 15
Ливъpпул Ливъpпул ППППП 5 0 1 15
Аякс Аякс ЗЗЗЗП 2 0 4 6
Рейнджърс Рейнджърс ЗЗЗЗЗ 0 0 6 0

Група B

Отбор Форма П Р З Т
Порто Порто ЗПППП 4 0 2 12
Брюж Брюж ППРЗР 3 2 1 11
Байер Леверкузен Байер Леверкузен ПЗЗРР 1 2 3 5
Атлетико Мадрид Атлетико Мадрид ЗЗРРЗ 1 2 3 5

Група C

Отбор Форма П Р З Т
Байерн Мюнхен Байерн Мюнхен ППППП 6 0 0 18
Интер Интер ППРПЗ 3 1 2 10
Барселона Барселона ЗЗРЗП 2 1 3 7
Виктория Пилзен Виктория Пилзен ЗЗЗЗЗ 0 0 6 0

Група D

Отбор Форма П Р З Т
Тотнъм Тотнъм ЗРПРП 3 2 1 11
Айнтрахт Франкфурт Айнтрахт Франкфурт ПРЗПП 3 1 2 10
Спортинг Лисабон Спортинг Лисабон ПЗЗРЗ 2 1 3 7
Олимпик Марсилия Олимпик Марсилия ЗППЗЗ 2 0 4 6

Група E

Отбор Форма П Р З Т
Челси Челси РПППП 4 1 1 13
Милан Милан ПЗЗПП 3 1 2 10
Залцбург Залцбург РПРЗЗ 1 3 2 6
Динамо Загреб Динамо Загреб ЗЗРЗЗ 1 1 4 4

Група F

Отбор Форма П Р З Т
Реал Мадрид Реал Мадрид ППРЗП 4 1 1 13
Лайпциг Лайпциг ЗПППП 4 0 2 12
Шахтьор Донецк Шахтьор Донецк РЗРРЗ 1 3 2 6
Селтик Селтик РЗЗРЗ 0 2 4 2

Група G

Отбор Форма П Р З Т
Манчестър сити Манчестър сити ППРРП 4 2 0 14
Борусия Дортмунд Борусия Дортмунд ЗПРРР 2 3 1 9
Севиля Севиля РЗРПЗ 1 2 3 5
Копенхаген Копенхаген РЗРЗР 0 3 3 3

Група H

Отбор Форма П Р З Т
ПСЖ ПСЖ ПРРПП 4 2 0 14
Бенфика Бенфика ПРРПП 4 2 0 14
Ювентус Ювентус ЗПЗЗЗ 1 0 5 3
Макаби Хаифа Макаби Хаифа ЗЗПЗЗ 1 0 5 3

Програма

  •  
  • Кръг
FC Santa Coloma 0
срещу
Drita 2
26.06.2018 18:00
La Fiorita 0
срещу
Lincoln Red Imps 2
26.06.2018 22:00
Lincoln Red Imps 1
срещу
Drita 4
29.06.2018 21:30
Torpedo Kutaisi 2
срещу
Шериф 1
10.07.2018 18:30
Flora 1
срещу
Hapoel Be'er Sheva 4
10.07.2018 18:30
F91 Dudelange 1
срещу
MOL Vidi 1
10.07.2018 19:00
Alashkert 0
срещу
Селтик 3
10.07.2018 19:00
Víkingur 1
срещу
HJK 2
10.07.2018 21:00
Skendija 79 5
срещу
ТНС 0
10.07.2018 21:15
Cork City 0
срещу
Legia Warszawa 1
10.07.2018 21:45
Drita 0
срещу
Малмьо 3
10.07.2018 21:45
Astana 1
срещу
Sutjeska 0
11.07.2018 17:00
Sūduva 3
срещу
АПОЕЛ 1
11.07.2018 19:00
Spartaks Jūrmala 0
срещу
Crvena Zvezda 0
11.07.2018 19:00
Спартак Търнава 1
срещу
Zrinjski 0
11.07.2018 19:00
Лудогорец 7
срещу
Crusaders 0
11.07.2018 20:00
Kukësi 0
срещу
Valletta 0
11.07.2018 20:00
Олимпия 0
срещу
Карабах 1
11.07.2018 21:00
Valur 1
срещу
Rosenborg 0
11.07.2018 23:00
HJK 3
срещу
Víkingur 1
17.07.2018 19:00
Valletta 1
срещу
Kukësi 1
17.07.2018 19:00
АПОЕЛ 1
срещу
Sūduva 0
17.07.2018 20:00
Hapoel Be'er Sheva 3
срещу
Flora 1
17.07.2018 20:00
Малмьо 2
срещу
Drita 0
17.07.2018 20:00
ТНС 4
срещу
Skendija 79 0
17.07.2018 21:00
MOL Vidi 2
срещу
F91 Dudelange 1
17.07.2018 21:15
Crvena Zvezda 2
срещу
Spartaks Jūrmala 0
17.07.2018 21:30
Crusaders 0
срещу
Лудогорец 2
17.07.2018 22:00
Legia Warszawa 3
срещу
Cork City 0
17.07.2018 22:00
Шериф 3
срещу
Torpedo Kutaisi 0
18.07.2018 20:00
Карабах 0
срещу
Олимпия 0
18.07.2018 20:00
Zrinjski 1
срещу
Спартак Търнава 1
18.07.2018 20:00
Rosenborg 3
срещу
Valur 1
18.07.2018 20:45
Sutjeska 0
срещу
Astana 2
18.07.2018 21:00
Селтик 3
срещу
Alashkert 0
18.07.2018 21:45
Astana 2
срещу
Митдиланд 1
24.07.2018 17:00
Клуж 0
срещу
Малмьо 1
24.07.2018 19:00
ПАОК 2
срещу
Базел 1
24.07.2018 20:30
Динамо Загреб 5
срещу
Hapoel Be'er Sheva 0
24.07.2018 21:00
Skendija 79 1
срещу
Шериф 0
24.07.2018 21:15
Crvena Zvezda 3
срещу
Sūduva 0
24.07.2018 21:30
Legia Warszawa 0
срещу
Спартак Търнава 2
24.07.2018 22:00
БАТЕ Борисов 0
срещу
HJK 0
25.07.2018 20:00
Лудогорец 0
срещу
MOL Vidi 0
25.07.2018 20:00
Kukësi 0
срещу
Карабах 0
25.07.2018 20:00
Аякс 2
срещу
Щурм Грац 0
25.07.2018 21:30
Селтик 3
срещу
Rosenborg 1
25.07.2018 21:45
Hapoel Be'er Sheva 2
срещу
Динамо Загреб 2
31.07.2018 20:00
Шериф 0
срещу
Skendija 79 0
31.07.2018 20:00
Спартак Търнава 0
срещу
Legia Warszawa 1
31.07.2018 21:30
HJK 1
срещу
БАТЕ Борисов 2
01.08.2018 19:00
Карабах 3
срещу
Kukësi 0
01.08.2018 20:00
Митдиланд 0
срещу
Astana 0
01.08.2018 20:00
Малмьо 1
срещу
Клуж 1
01.08.2018 20:15
Sūduva 0
срещу
Crvena Zvezda 2
01.08.2018 20:30
Базел 0
срещу
ПАОК 3
01.08.2018 21:00
MOL Vidi 1
срещу
Лудогорец 0
01.08.2018 21:00
Щурм Грац 1
срещу
Аякс 3
01.08.2018 21:30
Rosenborg 0
срещу
Селтик 0
01.08.2018 21:45
Astana 0
срещу
Динамо Загреб 2
07.08.2018 17:00
Карабах 0
срещу
БАТЕ Борисов 1
07.08.2018 20:00
Малмьо 1
срещу
MOL Vidi 1
07.08.2018 20:15
Slavia Praha 1
срещу
Динамо Киев 1
07.08.2018 20:30
Standard Liège 2
срещу
Аякс 2
07.08.2018 21:00
Crvena Zvezda 1
срещу
Спартак Търнава 1
07.08.2018 21:30
Бенфика 1
срещу
Фенербахче 0
07.08.2018 22:00
Залцбург 3
срещу
Skendija 79 0
08.08.2018 20:00
ПАОК 3
срещу
Spartak Moskva 2
08.08.2018 20:00
Селтик 1
срещу
AEK Athens 1
08.08.2018 21:45
Динамо Киев 2
срещу
Slavia Praha 0
14.08.2018 19:30
БАТЕ Борисов 1
срещу
Карабах 1
14.08.2018 20:00
Spartak Moskva 0
срещу
ПАОК 0
14.08.2018 20:30
Фенербахче 1
срещу
Бенфика 1
14.08.2018 21:00
AEK Athens 2
срещу
Селтик 1
14.08.2018 21:00
Динамо Загреб 1
срещу
Astana 0
14.08.2018 21:00
MOL Vidi 0
срещу
Малмьо 0
14.08.2018 21:00
Skendija 79 0
срещу
Залцбург 1
14.08.2018 21:15
Спартак Търнава 1
срещу
Crvena Zvezda 2
14.08.2018 21:30
Аякс 3
срещу
Standard Liège 0
14.08.2018 21:30
Crvena Zvezda 0
срещу
Залцбург 0
21.08.2018 22:00
БАТЕ Борисов 2
срещу
ПСВ Айндховен 3
21.08.2018 22:00
Бенфика 1
срещу
ПАОК 1
21.08.2018 22:00
Йънг Бойс 1
срещу
Динамо Загреб 1
22.08.2018 22:00
MOL Vidi 1
срещу
AEK Athens 2
22.08.2018 22:00
Аякс 3
срещу
Динамо Киев 1
22.08.2018 22:00
Динамо Загреб 1
срещу
Йънг Бойс 2
28.08.2018 22:00
AEK Athens 1
срещу
MOL Vidi 1
28.08.2018 22:00
Динамо Киев 0
срещу
Аякс 0
28.08.2018 22:00
Залцбург 2
срещу
Crvena Zvezda 2
29.08.2018 22:00
ПСВ Айндховен 3
срещу
БАТЕ Борисов 0
29.08.2018 22:00
ПАОК 1
срещу
Бенфика 4
29.08.2018 22:00
Барселона 4
срещу
ПСВ Айндховен 0
18.09.2018 19:55
Интер 2
срещу
Тотнъм 1
18.09.2018 19:55
Брюж 0
срещу
Борусия Дортмунд 1
18.09.2018 22:00
Монако 1
срещу
Атлетико Мадрид 2
18.09.2018 22:00
Ливъpпул 3
срещу
ПСЖ 2
18.09.2018 22:00
Crvena Zvezda 0
срещу
Наполи 0
18.09.2018 22:00
Galatasaray 3
срещу
Lokomotiv Moskva 0
18.09.2018 22:00
Schalke 04 1
срещу
Порто 1
18.09.2018 22:00
Аякс 3
срещу
AEK Athens 0
19.09.2018 19:55
Шахтьор Донецк 2
срещу
TSG Hoffenheim 2
19.09.2018 19:55
Бенфика 0
срещу
Байерн Мюнхен 2
19.09.2018 22:00
Манчестър сити 1
срещу
Olympique Lyonnais 2
19.09.2018 22:00
Реал Мадрид 3
срещу
Рома 0
19.09.2018 22:00
Виктория Пилзен 2
срещу
CSKA Moskva 2
19.09.2018 22:00
Йънг Бойс 0
срещу
Манчестър Юнайтед 3
19.09.2018 22:00
Valencia 0
срещу
Ювентус 2
19.09.2018 22:00
TSG Hoffenheim 1
срещу
Манчестър сити 2
02.10.2018 19:55
Ювентус 3
срещу
Йънг Бойс 0
02.10.2018 19:55
Байерн Мюнхен 1
срещу
Аякс 1
02.10.2018 22:00
AEK Athens 2
срещу
Бенфика 3
02.10.2018 22:00
Olympique Lyonnais 2
срещу
Шахтьор Донецк 2
02.10.2018 22:00
CSKA Moskva 1
срещу
Реал Мадрид 0
02.10.2018 22:00
Рома 5
срещу
Виктория Пилзен 0
02.10.2018 22:00
Манчестър Юнайтед 0
срещу
Valencia 0
02.10.2018 22:00
ПСЖ 6
срещу
Crvena Zvezda 1
03.10.2018 19:55
Lokomotiv Moskva 0
срещу
Schalke 04 1
03.10.2018 19:55
Атлетико Мадрид 3
срещу
Брюж 1
03.10.2018 22:00
Борусия Дортмунд 3
срещу
Монако 0
03.10.2018 22:00
Тотнъм 2
срещу
Барселона 4
03.10.2018 22:00
ПСВ Айндховен 1
срещу
Интер 2
03.10.2018 22:00
Наполи 1
срещу
Ливъpпул 0
03.10.2018 22:00
Порто 1
срещу
Galatasaray 0
03.10.2018 22:00
Йънг Бойс 1
срещу
Valencia 1
23.10.2018 19:55
AEK Athens 0
срещу
Байерн Мюнхен 2
23.10.2018 19:55
Аякс 1
срещу
Бенфика 0
23.10.2018 22:00
TSG Hoffenheim 3
срещу
Olympique Lyonnais 3
23.10.2018 22:00
Шахтьор Донецк 0
срещу
Манчестър сити 3
23.10.2018 22:00
Рома 3
срещу
CSKA Moskva 0
23.10.2018 22:00
Реал Мадрид 2
срещу
Виктория Пилзен 1
23.10.2018 22:00
Манчестър Юнайтед 0
срещу
Ювентус 1
23.10.2018 22:00
Брюж 1
срещу
Монако 1
24.10.2018 19:55
ПСВ Айндховен 2
срещу
Тотнъм 2
24.10.2018 19:55
Борусия Дортмунд 4
срещу
Атлетико Мадрид 0
24.10.2018 22:00
Барселона 2
срещу
Интер 0
24.10.2018 22:00
ПСЖ 2
срещу
Наполи 2
24.10.2018 22:00
Ливъpпул 4
срещу
Crvena Zvezda 0
24.10.2018 22:00
Lokomotiv Moskva 1
срещу
Порто 3
24.10.2018 22:00
Galatasaray 0
срещу
Schalke 04 0
24.10.2018 22:00
Монако 0
срещу
Брюж 4
06.11.2018 19:55
Crvena Zvezda 2
срещу
Ливъpпул 0
06.11.2018 19:55
Атлетико Мадрид 2
срещу
Борусия Дортмунд 0
06.11.2018 22:00
Тотнъм 2
срещу
ПСВ Айндховен 1
06.11.2018 22:00
Интер 1
срещу
Барселона 1
06.11.2018 22:00
Наполи 1
срещу
ПСЖ 1
06.11.2018 22:00
Порто 4
срещу
Lokomotiv Moskva 1
06.11.2018 22:00
Schalke 04 2
срещу
Galatasaray 0
06.11.2018 22:00
CSKA Moskva 1
срещу
Рома 2
07.11.2018 19:55
Valencia 3
срещу
Йънг Бойс 1
07.11.2018 19:55
Байерн Мюнхен 2
срещу
AEK Athens 0
07.11.2018 22:00
Бенфика 1
срещу
Аякс 1
07.11.2018 22:00
Olympique Lyonnais 2
срещу
TSG Hoffenheim 2
07.11.2018 22:00
Манчестър сити 6
срещу
Шахтьор Донецк 0
07.11.2018 22:00
Виктория Пилзен 0
срещу
Реал Мадрид 5
07.11.2018 22:00
Ювентус 1
срещу
Манчестър Юнайтед 2
07.11.2018 22:00
CSKA Moskva 1
срещу
Виктория Пилзен 2
27.11.2018 19:55
AEK Athens 0
срещу
Аякс 2
27.11.2018 19:55
Байерн Мюнхен 5
срещу
Бенфика 1
27.11.2018 22:00
TSG Hoffenheim 2
срещу
Шахтьор Донецк 3
27.11.2018 22:00
Olympique Lyonnais 2
срещу
Манчестър сити 2
27.11.2018 22:00
Рома 0
срещу
Реал Мадрид 2
27.11.2018 22:00
Манчестър Юнайтед 1
срещу
Йънг Бойс 0
27.11.2018 22:00
Ювентус 1
срещу
Valencia 0
27.11.2018 22:00
Атлетико Мадрид 2
срещу
Монако 0
28.11.2018 19:55
Lokomotiv Moskva 2
срещу
Galatasaray 0
28.11.2018 19:55
Борусия Дортмунд 0
срещу
Брюж 0
28.11.2018 22:00
ПСВ Айндховен 1
срещу
Барселона 2
28.11.2018 22:00
Тотнъм 1
срещу
Интер 0
28.11.2018 22:00
ПСЖ 2
срещу
Ливъpпул 1
28.11.2018 22:00
Наполи 3
срещу
Crvena Zvezda 1
28.11.2018 22:00
Порто 3
срещу
Schalke 04 1
28.11.2018 22:00
Galatasaray 2
срещу
Порто 3
11.12.2018 19:55
Schalke 04 1
срещу
Lokomotiv Moskva 0
11.12.2018 19:55
Брюж 0
срещу
Атлетико Мадрид 0
11.12.2018 22:00
Монако 0
срещу
Борусия Дортмунд 2
11.12.2018 22:00
Барселона 1
срещу
Тотнъм 1
11.12.2018 22:00
Интер 1
срещу
ПСВ Айндховен 1
11.12.2018 22:00
Ливъpпул 1
срещу
Наполи 0
11.12.2018 22:00
Crvena Zvezda 1
срещу
ПСЖ 4
11.12.2018 22:00
Реал Мадрид 0
срещу
CSKA Moskva 3
12.12.2018 19:55
Виктория Пилзен 2
срещу
Рома 1
12.12.2018 19:55
Аякс 3
срещу
Байерн Мюнхен 3
12.12.2018 22:00
Бенфика 1
срещу
AEK Athens 0
12.12.2018 22:00
Шахтьор Донецк 1
срещу
Olympique Lyonnais 1
12.12.2018 22:00
Манчестър сити 2
срещу
TSG Hoffenheim 1
12.12.2018 22:00
Йънг Бойс 2
срещу
Ювентус 1
12.12.2018 22:00
Valencia 2
срещу
Манчестър Юнайтед 1
12.12.2018 22:00
Манчестър Юнайтед 0
срещу
ПСЖ 2
12.02.2019 22:00
Рома 2
срещу
Порто 1
12.02.2019 22:00
Тотнъм 3
срещу
Борусия Дортмунд 0
13.02.2019 22:00
Аякс 1
срещу
Реал Мадрид 2
13.02.2019 22:00
Olympique Lyonnais 0
срещу
Барселона 0
19.02.2019 22:00
Ливъpпул 0
срещу
Байерн Мюнхен 0
19.02.2019 22:00
Schalke 04 2
срещу
Манчестър сити 3
20.02.2019 22:00
Атлетико Мадрид 2
срещу
Ювентус 0
20.02.2019 22:00
Борусия Дортмунд 0
срещу
Тотнъм 1
05.03.2019 22:00
Реал Мадрид 1
срещу
Аякс 4
05.03.2019 22:00
ПСЖ 1
срещу
Манчестър Юнайтед 3
06.03.2019 22:00
Порто 3
срещу
Рома 1
06.03.2019 22:00
Манчестър сити 7
срещу
Schalke 04 0
12.03.2019 22:00
Ювентус 3
срещу
Атлетико Мадрид 0
12.03.2019 22:00
Барселона 5
срещу
Olympique Lyonnais 1
13.03.2019 22:00
Байерн Мюнхен 1
срещу
Ливъpпул 3
13.03.2019 22:00
Ливъpпул 2
срещу
Порто 0
09.04.2019 22:00
Тотнъм 1
срещу
Манчестър сити 0
09.04.2019 22:00
Аякс 1
срещу
Ювентус 1
10.04.2019 22:00
Манчестър Юнайтед 0
срещу
Барселона 1
10.04.2019 22:00
Ювентус 1
срещу
Аякс 2
16.04.2019 22:00
Барселона 3
срещу
Манчестър Юнайтед 0
16.04.2019 22:00
Порто 1
срещу
Ливъpпул 4
17.04.2019 22:00
Манчестър сити 4
срещу
Тотнъм 3
17.04.2019 22:00
Тотнъм 0
срещу
Аякс 1
30.04.2019 22:00
Барселона 3
срещу
Ливъpпул 0
01.05.2019 22:00
Ливъpпул 4
срещу
Барселона 0
07.05.2019 22:00
Аякс 2
срещу
Тотнъм 3
08.05.2019 22:00
Тотнъм 0
срещу
Ливъpпул 2
01.06.2019 22:00
La Fiorita 1
срещу
Inter Club d'Escaldes 2
21.06.2022 16:00
Levadia 1
срещу
Víkingur Reykjavík 6
21.06.2022 22:30
Inter Club d'Escaldes 0
срещу
Víkingur Reykjavík 1
24.06.2022 22:30
Pyunik 0
срещу
Клуж 0
05.07.2022 19:00
1
срещу
1
05.07.2022 20:00
0
срещу
0
05.07.2022 20:00
Малмьо 3
срещу
Víkingur Reykjavík 2
05.07.2022 20:00
Лудогорец 2
срещу
Sutjeska 0
05.07.2022 20:45
KF Ballkani 1
срещу
Žalgiris 1
05.07.2022 21:00
ТНС 1
срещу
Linfield 0
05.07.2022 21:00
Lech Poznań 1
срещу
Карабах 0
05.07.2022 21:00
Shamrock Rovers 3
срещу
Hibernians 0
05.07.2022 21:30
Shkupi 3
срещу
Lincoln Red Imps 0
05.07.2022 21:45
Tobol 0
срещу
Ференцварош 0
06.07.2022 17:00
Inter Turku 1
срещу
Drita 0
06.07.2022 18:00
HJK 1
срещу
Rīgas FS 0
06.07.2022 19:00
Bodø / Glimt 3
срещу
0
06.07.2022 19:00
F91 Dudelange 1
срещу
Tirana 0
06.07.2022 20:30
Víkingur 1
срещу
0
06.07.2022 21:00
Zrinjski 0
срещу
Шериф 0
06.07.2022 21:00
Марибор 0
срещу
Shakhtyor 0
06.07.2022 21:15
Slovan Bratislava 0
срещу
Dinamo Batumi 0
06.07.2022 21:30
Alashkert 1
срещу
Hamrun Spartans 0
07.07.2022 18:00
0
срещу
1
07.07.2022 18:00
0
срещу
0
07.07.2022 19:00
KuPS 2
срещу
0
07.07.2022 19:00
Borac Banja Luka 2
срещу
0
07.07.2022 19:00
0
срещу
1
07.07.2022 19:00
Pogoń Szczecin 4
срещу
1
07.07.2022 19:00
2
срещу
Crusaders 1
07.07.2022 19:00
Flora 1
срещу
SJK 0
07.07.2022 19:00
2
срещу
Kauno Žalgiris 0
07.07.2022 19:30
Динамо Тбилиси 2
срещу
3
07.07.2022 20:00
1
срещу
2
07.07.2022 20:00
Олимпия 1
срещу
Differdange 03 1
07.07.2022 20:00
Floriana 0
срещу
0
07.07.2022 20:00
0
срещу
0
07.07.2022 21:00
1
срещу
0
07.07.2022 21:00
Bala Town 1
срещу
Sligo Rovers 2
07.07.2022 21:00
Fola Esch 0
срещу
1
07.07.2022 21:00
Динамо Минск 1
срещу
Dečić 1
07.07.2022 21:00
Skendija 79 2
срещу
0
07.07.2022 21:00
1
срещу
Newtown 0
07.07.2022 21:00
Lechia Gdańsk 4
срещу
1
07.07.2022 21:15
2
срещу
0
07.07.2022 21:30
DAC 2
срещу
Cliftonville 1
07.07.2022 21:30
Derry City 0
срещу
Riga 2
07.07.2022 21:45
0
срещу
2
07.07.2022 21:45
Rīgas FS 2
срещу
HJK 1
12.07.2022 18:30
Žalgiris 1
срещу
KF Ballkani 0
12.07.2022 19:00
Карабах 5
срещу
Lech Poznań 1
12.07.2022 19:00
Lincoln Red Imps 2
срещу
Shkupi 0
12.07.2022 19:00
Шериф 1
срещу
Zrinjski 0
12.07.2022 20:00
Drita 3
срещу
Inter Turku 0
12.07.2022 21:00
Tirana 1
срещу
F91 Dudelange 2
12.07.2022 21:00
Hibernians 0
срещу
Shamrock Rovers 0
12.07.2022 21:00
Sutjeska 0
срещу
Лудогорец 1
12.07.2022 22:00
Víkingur Reykjavík 3
срещу
Малмьо 3
12.07.2022 22:30
Shakhtyor 0
срещу
Марибор 2
13.07.2022 20:00
3
срещу
Bodø / Glimt 1
13.07.2022 20:00
Dinamo Batumi 1
срещу
Slovan Bratislava 2
13.07.2022 20:00
Ференцварош 5
срещу
Tobol 1
13.07.2022 21:00
Клуж 2
срещу
Pyunik 2
13.07.2022 21:30
Linfield 2
срещу
ТНС 0
13.07.2022 21:45
3
срещу
1
14.07.2022 17:00
1
срещу
Lechia Gdańsk 2
14.07.2022 18:00
1
срещу
Víkingur 2
14.07.2022 18:00
2
срещу
Skendija 79 2
14.07.2022 18:00
1
срещу
Динамо Тбилиси 2
14.07.2022 19:00
2
срещу
0
14.07.2022 19:00
Kauno Žalgiris 0
срещу
0
14.07.2022 19:00
6
срещу
0
14.07.2022 19:00
SJK 4
срещу
Flora 2
14.07.2022 19:00
Riga 2
срещу
Derry City 0
14.07.2022 20:00
0
срещу
KuPS 0
14.07.2022 20:00
0
срещу
1
14.07.2022 20:00
3
срещу
Borac Banja Luka 1
14.07.2022 20:00
1
срещу
Floriana 0
14.07.2022 20:00
Newtown 2
срещу
1
14.07.2022 20:15
Differdange 03 1
срещу
Олимпия 2
14.07.2022 20:30
Hamrun Spartans 4
срещу
Alashkert 1
14.07.2022 21:00
2
срещу
1
14.07.2022 21:00
2
срещу
2
14.07.2022 21:00
Sligo Rovers 0
срещу
Bala Town 1
14.07.2022 21:00
0
срещу
1
14.07.2022 21:00
1
срещу
Pogoń Szczecin 0
14.07.2022 21:15
0
срещу
1
14.07.2022 21:45
3
срещу
Fola Esch 1
14.07.2022 21:45
Dečić 1
срещу
Динамо Минск 2
14.07.2022 21:45
0
срещу
1
14.07.2022 22:00
Cliftonville 0
срещу
DAC 3
14.07.2022 22:00
Crusaders 3
срещу
1
14.07.2022 22:00
4
срещу
1
14.07.2022 22:15
Žalgiris 1
срещу
Малмьо 0
19.07.2022 19:00
Pyunik 0
срещу
F91 Dudelange 1
19.07.2022 19:00
Карабах 3
срещу
Цюрих 2
19.07.2022 19:00
Лудогорец 3
срещу
Shamrock Rovers 0
19.07.2022 20:45
Митдиланд 1
срещу
АЕК Ларнака 1
19.07.2022 20:45
Hibernians 3
срещу
Levadia 2
19.07.2022 21:00
Tirana 0
срещу
Zrinjski 1
19.07.2022 21:00
Linfield 1
срещу
Bodø / Glimt 0
19.07.2022 21:45
La Fiorita 0
срещу
KF Ballkani 4
19.07.2022 21:45
Динамо Загреб 2
срещу
Shkupi 2
19.07.2022 22:00
HJK 1
срещу
Виктория Пилзен 2
20.07.2022 19:00
Макаби Хаифа 1
срещу
Олимпиякос 1
20.07.2022 20:00
Ботев Пд 0
срещу
АПОЕЛ 0
20.07.2022 20:00
Víkingur 0
срещу
DAC 2
20.07.2022 20:00
Ференцварош 1
срещу
Slovan Bratislava 2
20.07.2022 21:00
Динамо Киев 0
срещу
Фенербахче 0
20.07.2022 21:00
Марибор 0
срещу
Шериф 0
20.07.2022 21:15
Sutjeska 0
срещу
0
20.07.2022 22:00
1
срещу
2
21.07.2022 15:00
Kairat 0
срещу
Várda SE 1
21.07.2022 17:00
0
срещу
Йънг Бойс 1
21.07.2022 17:00
Tobol 2
срещу
Lincoln Red Imps 0
21.07.2022 17:00
0
срещу
0
21.07.2022 18:00
1
срещу
Skendija 79 2
21.07.2022 18:00
0
срещу
ЦСКA 0
21.07.2022 18:30
1
срещу
FCSB 0
21.07.2022 19:00
Zira 0
срещу
Макаби Тел Евив 3
21.07.2022 19:00
SJK 0
срещу
Lillestrøm 1
21.07.2022 19:00
Молде 4
срещу
Elfsborg 1
21.07.2022 19:00
Koper 0
срещу
1
21.07.2022 19:00
KuPS 2
срещу
2
21.07.2022 19:00
Lech Poznań 5
срещу
Dinamo Batumi 0
21.07.2022 19:00
Sūduva 0
срещу
Viborg 1
21.07.2022 19:30
Pogoń Szczecin 1
срещу
Brøndby 1
21.07.2022 19:30
0
срещу
Riga 3
21.07.2022 19:30
2
срещу
Radnički Niš 2
21.07.2022 20:00
MOL Vidi 4
срещу
Габала 1
21.07.2022 20:00
Рапид Виена 0
срещу
Lechia Gdańsk 0
21.07.2022 20:00
0
срещу
Slavia Praha 4
21.07.2022 20:00
1
срещу
0
21.07.2022 20:00
Базел 2
срещу
Crusaders 0
21.07.2022 20:00
Antwerp 0
срещу
Drita 0
21.07.2022 20:00
0
срещу
0
21.07.2022 20:00
Левски София 2
срещу
ПАОК 0
21.07.2022 20:00
3
срещу
AIK 2
21.07.2022 20:00
Спарта Прага 0
срещу
Viking 0
21.07.2022 20:00
Aris 2
срещу
Neftçi 0
21.07.2022 20:30
Hapoel Be'er Sheva 2
срещу
Динамо Минск 1
21.07.2022 20:30
Клуж 3
срещу
Inter Club d'Escaldes 0
21.07.2022 20:30
Истанбул Башакшехир 1
срещу
Maccabi Netanya 1
21.07.2022 20:45
3
срещу
Олимпия 1
21.07.2022 21:00
1
срещу
4
21.07.2022 21:00
5
срещу
1
21.07.2022 21:00
Спартак Търнава 4
срещу
Newtown 1
21.07.2022 21:30
0
срещу
Hamrun Spartans 1
21.07.2022 21:30
АЗ Алкмаар 1
срещу
0
21.07.2022 21:30
Риека 1
срещу
Djurgården 2
21.07.2022 21:30
St Patrick's 1
срещу
1
21.07.2022 21:45
Motherwell 0
срещу
Sligo Rovers 1
21.07.2022 21:45
1
срещу
1
21.07.2022 22:00
БАТЕ Борисов 0
срещу
Konyaspor 3
21.07.2022 22:00
Raków Częstochowa 5
срещу
Astana 0
21.07.2022 22:00
2
срещу
0
21.07.2022 22:15
Витория Гимараеш 3
срещу
Puskás 0
21.07.2022 22:30
Víkingur Reykjavík 2
срещу
ТНС 0
21.07.2022 22:30
АЕК Ларнака 1
срещу
Митдиланд 1
26.07.2022 18:30
Lincoln Red Imps 0
срещу
Tobol 1
26.07.2022 19:00
Шериф 1
срещу
Марибор 0
26.07.2022 20:00
Виктория Пилзен 5
срещу
HJK 0
26.07.2022 20:00
ТНС 0
срещу
Víkingur Reykjavík 0
26.07.2022 20:15
F91 Dudelange 1
срещу
Pyunik 4
26.07.2022 20:30
KF Ballkani 6
срещу
La Fiorita 0
26.07.2022 21:00
Shamrock Rovers 2
срещу
Лудогорец 1
26.07.2022 22:00
Shkupi 0
срещу
Динамо Загреб 1
26.07.2022 22:00
Inter Club d'Escaldes 1
срещу
Клуж 1
27.07.2022 18:00
Bodø / Glimt 8
срещу
Linfield 0
27.07.2022 19:00
Малмьо 0
срещу
Žalgiris 2
27.07.2022 20:00
Фенербахче 1
срещу
Динамо Киев 2
27.07.2022 20:00
Цюрих 2
срещу
Карабах 2
27.07.2022 20:00
AIK 2
срещу
0
27.07.2022 20:00
1
срещу
2
27.07.2022 21:00
1
срещу
Sutjeska 0
27.07.2022 21:00
Slovan Bratislava 1
срещу
Ференцварош 4
27.07.2022 21:30
Олимпиякос 0
срещу
Макаби Хаифа 4
27.07.2022 22:00
Astana 0
срещу
Raków Częstochowa 1
28.07.2022 18:00
Габала 2
срещу
MOL Vidi 1
28.07.2022 19:00
0
срещу
0
28.07.2022 19:00
Várda SE 1
срещу
Kairat 0
28.07.2022 19:00
1
срещу
KuPS 4
28.07.2022 19:00
Maccabi Netanya 0
срещу
Истанбул Башакшехир 1
28.07.2022 19:45
Elfsborg 1
срещу
Молде 2
28.07.2022 19:45
Neftçi 3
срещу
Aris 0
28.07.2022 20:00
Newtown 1
срещу
Спартак Търнава 2
28.07.2022 20:00
Radnički Niš 3
срещу
3
28.07.2022 20:00
АПОЕЛ 2
срещу
Ботев Пд 0
28.07.2022 20:00
ЦСКA 4
срещу
0
28.07.2022 20:00
Олимпия 2
срещу
0
28.07.2022 20:00
Lillestrøm 5
срещу
SJK 2
28.07.2022 20:00
Slavia Praha 7
срещу
0
28.07.2022 20:00
Viborg 1
срещу
Sūduva 0
28.07.2022 20:00
Riga 2
срещу
1
28.07.2022 20:00
Djurgården 2
срещу
Риека 0
28.07.2022 20:00
Viking 2
срещу
Спарта Прага 1
28.07.2022 20:00
Levadia 1
срещу
Hibernians 1
28.07.2022 20:00
Dinamo Batumi 1
срещу
Lech Poznań 1
28.07.2022 20:00
FCSB 4
срещу
2
28.07.2022 20:30
Макаби Тел Евив 0
срещу
Zira 0
28.07.2022 20:30
3
срещу
0
28.07.2022 20:30
ПАОК 1
срещу
Левски София 1
28.07.2022 20:30
Lechia Gdańsk 1
срещу
Рапид Виена 2
28.07.2022 20:45
Hamrun Spartans 1
срещу
0
28.07.2022 21:00
Динамо Минск 0
срещу
Hapoel Be'er Sheva 1
28.07.2022 21:00
Konyaspor 2
срещу
БАТЕ Борисов 0
28.07.2022 21:00
Йънг Бойс 3
срещу
0
28.07.2022 21:00
0
срещу
St Patrick's 0
28.07.2022 21:00
Brøndby 4
срещу
Pogoń Szczecin 0
28.07.2022 21:00
Sligo Rovers 2
срещу
Motherwell 0
28.07.2022 21:00
1
срещу
Koper 1
28.07.2022 21:00
Drita 0
срещу
Antwerp 2
28.07.2022 21:00
1
срещу
4
28.07.2022 21:00
4
срещу
0
28.07.2022 21:00
Skendija 79 3
срещу
1
28.07.2022 21:00
0
срещу
2
28.07.2022 21:30
2
срещу
1
28.07.2022 21:30
0
срещу
АЗ Алкмаар 4
28.07.2022 21:45
0
срещу
0
28.07.2022 21:45
DAC 2
срещу
Víkingur 0
28.07.2022 22:00
Crusaders 1
срещу
Базел 1
28.07.2022 22:00
Puskás 0
срещу
Витория Гимараеш 0
28.07.2022 22:00
Zrinjski 3
срещу
Tirana 2
28.07.2022 22:00
Шериф 1
срещу
Виктория Пилзен 2
02.08.2022 20:00
Лудогорец 1
срещу
Динамо Загреб 2
02.08.2022 20:45
Монако 1
срещу
ПСВ Айндховен 1
02.08.2022 21:00
Union Saint-Gilloise 2
срещу
Рейнджърс 0
02.08.2022 21:45
Бенфика 4
срещу
Митдиланд 1
02.08.2022 22:00
Карабах 1
срещу
Ференцварош 1
03.08.2022 19:00
Bodø / Glimt 5
срещу
Žalgiris 0
03.08.2022 19:00
Макаби Хаифа 4
срещу
Apollon 0
03.08.2022 20:00
Viborg 3
срещу
0
03.08.2022 20:00
Riga 1
срещу
Жил Висенте 1
03.08.2022 20:00
Wolfsberger AC 0
срещу
0
03.08.2022 20:30
Динамо Киев 1
срещу
Щурм Грац 0
03.08.2022 21:00
DAC 0
срещу
FCSB 1
03.08.2022 21:30
Crvena Zvezda 5
срещу
Pyunik 0
03.08.2022 21:45
АЕК Ларнака 2
срещу
Partizan 1
04.08.2022 19:00
Rīgas FS 1
срещу
Hibernians 1
04.08.2022 19:00
KuPS 0
срещу
Йънг Бойс 2
04.08.2022 19:00
Спартак Търнава 0
срещу
Raków Częstochowa 2
04.08.2022 19:30
0
срещу
Андерлехт 2
04.08.2022 19:45
Малмьо 3
срещу
F91 Dudelange 0
04.08.2022 20:00
Фенербахче 3
срещу
Slovácko 0
04.08.2022 20:00
Shakhtyor 0
срещу
Клуж 0
04.08.2022 20:00
AIK 1
срещу
Skendija 79 1
04.08.2022 20:00
Lillestrøm 1
срещу
Antwerp 3
04.08.2022 20:00
Viking 5
срещу
Sligo Rovers 1
04.08.2022 20:00
ЦСКA 0
срещу
St Patrick's 1
04.08.2022 20:00
АПОЕЛ 1
срещу
0
04.08.2022 20:00
Молде 3
срещу
Várda SE 0
04.08.2022 20:00
Neftçi 2
срещу
Рапид Виена 1
04.08.2022 20:00
Макаби Тел Евив 2
срещу
0
04.08.2022 20:00
Slavia Praha 2
срещу
Панатинайкос 0
04.08.2022 20:00
1
срещу
0
04.08.2022 20:30
Hamrun Spartans 0
срещу
Левски София 1
04.08.2022 20:30
KF Ballkani 3
срещу
2
04.08.2022 21:00
1
срещу
Konyaspor 1
04.08.2022 21:00
0
срещу
Hapoel Be'er Sheva 2
04.08.2022 21:00
1
срещу
Djurgården 3
04.08.2022 21:00
1
срещу
FC Twente 3
04.08.2022 21:00
Марибор 0
срещу
HJK 2
04.08.2022 21:15
Brøndby 1
срещу
Базел 0
04.08.2022 21:30
Linfield 0
срещу
Цюрих 2
04.08.2022 21:45
Víkingur Reykjavík 1
срещу
Lech Poznań 0
04.08.2022 21:45
1
срещу
Истанбул Башакшехир 3
04.08.2022 21:45
MOL Vidi 5
срещу
0
04.08.2022 21:55
Shamrock Rovers 3
срещу
Shkupi 1
04.08.2022 22:00
Олимпиякос 1
срещу
Slovan Bratislava 1
04.08.2022 22:00
Zrinjski 1
срещу
Tobol 0
04.08.2022 22:00
Хайдук Сплит 3
срещу
Витория Гимараеш 1
04.08.2022 22:00
Dundee United 1
срещу
АЗ Алкмаар 0
04.08.2022 22:00
Бенфика 4
срещу
Ароука 0
05.08.2022 22:15
Rio Ave 0
срещу
Визела 1
06.08.2022 17:30
Ещорил 2
срещу
Фамаликао 0
06.08.2022 20:00
Порто 5
срещу
Маритимо 1
06.08.2022 22:30
Санта Клара 0
срещу
Casa Pia 0
07.08.2022 17:30
Sporting Braga 3
срещу
Спортинг Лисабон 3
07.08.2022 20:00
Портимонензе 0
срещу
Боавища 1
07.08.2022 22:30
Chaves 0
срещу
Витория Гимараеш 1
07.08.2022 22:30
Жил Висенте 1
срещу
Пасош де Ферейра 0
08.08.2022 22:15
Žalgiris 1
срещу
Bodø / Glimt 1
09.08.2022 19:00
0
срещу
Wolfsberger AC 4
09.08.2022 19:00
Apollon 2
срещу
Макаби Хаифа 0
09.08.2022 20:00
Виктория Пилзен 2
срещу
Шериф 1
09.08.2022 20:00
Pyunik 0
срещу
Crvena Zvezda 2
09.08.2022 20:00
Митдиланд 1
срещу
Бенфика 3
09.08.2022 20:45
Ференцварош 1
срещу
Карабах 3
09.08.2022 21:00
Динамо Загреб 4
срещу
Лудогорец 2
09.08.2022 21:00
1
срещу
Viborg 2
09.08.2022 21:00
ПСВ Айндховен 3
срещу
Монако 2
09.08.2022 21:30
Щурм Грац 1
срещу
Динамо Киев 2
09.08.2022 21:30
Рейнджърс 3
срещу
Union Saint-Gilloise 0
09.08.2022 21:45
Shkupi 1
срещу
Shamrock Rovers 2
09.08.2022 22:00
Витория Гимараеш 1
срещу
Хайдук Сплит 0
10.08.2022 19:00
0
срещу
АПОЕЛ 0
11.08.2022 16:30
Tobol 1
срещу
Zrinjski 1
11.08.2022 17:00
HJK 1
срещу
Марибор 0
11.08.2022 19:00
Raków Częstochowa 1
срещу
Спартак Търнава 0
11.08.2022 19:00
Цюрих 3
срещу
Linfield 0
11.08.2022 20:00
Slovácko 1
срещу
Фенербахче 1
11.08.2022 20:00
Клуж 1
срещу
Shakhtyor 0
11.08.2022 20:00
Konyaspor 2
срещу
4
11.08.2022 20:00
Djurgården 3
срещу
1
11.08.2022 20:00
1
срещу
MOL Vidi 2
11.08.2022 20:00
FC Twente 4
срещу
1
11.08.2022 20:00
Базел 2
срещу
Brøndby 1
11.08.2022 20:15
Hapoel Be'er Sheva 3
срещу
1
11.08.2022 20:15
Antwerp 2
срещу
Lillestrøm 0
11.08.2022 20:30
3
срещу
0
11.08.2022 20:30
FCSB 1
срещу
DAC 0
11.08.2022 20:30
Панатинайкос 1
срещу
Slavia Praha 1
11.08.2022 20:30
Истанбул Башакшехир 3
срещу
0
11.08.2022 20:45
F91 Dudelange 2
срещу
Малмьо 2
11.08.2022 21:00
Hibernians 1
срещу
Rīgas FS 3
11.08.2022 21:00
2
срещу
KF Ballkani 1
11.08.2022 21:00
Skendija 79 1
срещу
AIK 1
11.08.2022 21:00
Андерлехт 3
срещу
0
11.08.2022 21:00
Sligo Rovers 1
срещу
Viking 0
11.08.2022 21:00
Левски София 1
срещу
Hamrun Spartans 2
11.08.2022 21:00
2
срещу
Макаби Тел Евив 1
11.08.2022 21:00
Slovan Bratislava 2
срещу
Олимпиякос 2
11.08.2022 21:30
Lech Poznań 4
срещу
Víkingur Reykjavík 1
11.08.2022 21:30
Рапид Виена 2
срещу
Neftçi 0
11.08.2022 21:30
St Patrick's 0
срещу
ЦСКA 2
11.08.2022 21:45
Partizan 2
срещу
АЕК Ларнака 2
11.08.2022 22:00
Йънг Бойс 3
срещу
KuPS 0
11.08.2022 22:00
АЗ Алкмаар 7
срещу
Dundee United 0
11.08.2022 22:00
Várda SE 2
срещу
Молде 1
11.08.2022 22:00
Жил Висенте 4
срещу
Riga 0
11.08.2022 22:00
Фамаликао 0
срещу
Sporting Braga 3
12.08.2022 22:15
Casa Pia 0
срещу
Бенфика 1
13.08.2022 20:00
Спортинг Лисабон 3
срещу
Rio Ave 0
13.08.2022 22:30
Боавища 2
срещу
Санта Клара 1
14.08.2022 17:30
Визела 0
срещу
Порто 1
14.08.2022 20:00
Витория Гимараеш 1
срещу
Ещорил 0
14.08.2022 22:30
Маритимо 1
срещу
Chaves 2
15.08.2022 17:30
Ароука 1
срещу
Жил Висенте 0
15.08.2022 20:00
Пасош де Ферейра 0
срещу
Портимонензе 3
15.08.2022 22:30
Bodø / Glimt 1
срещу
Динамо Загреб 0
16.08.2022 22:00
Копенхаген 2
срещу
Trabzonspor 1
16.08.2022 22:00
Рейнджърс 2
срещу
ПСВ Айндховен 2
16.08.2022 22:00
Карабах 0
срещу
Виктория Пилзен 0
17.08.2022 19:45
Djurgården 3
срещу
АПОЕЛ 0
17.08.2022 19:45
Макаби Хаифа 3
срещу
Crvena Zvezda 2
17.08.2022 22:00
Динамо Киев 0
срещу
Бенфика 2
17.08.2022 22:00
HJK 1
срещу
Silkeborg 0
18.08.2022 19:00
Raków Częstochowa 2
срещу
Slavia Praha 1
18.08.2022 19:00
Ференцварош 4
срещу
Shamrock Rovers 0
18.08.2022 19:30
Малмьо 3
срещу
Sivasspor 1
18.08.2022 20:00
Apollon 1
срещу
Олимпиякос 1
18.08.2022 20:00
Цюрих 2
срещу
Hearts 1
18.08.2022 20:00
Pyunik 0
срещу
Шериф 0
18.08.2022 20:00
Rīgas FS 2
срещу
Linfield 2
18.08.2022 20:00
ЦСКA 1
срещу
Базел 0
18.08.2022 20:00
Макаби Тел Евив 1
срещу
Ница 0
18.08.2022 20:00
Йънг Бойс 0
срещу
Андерлехт 1
18.08.2022 20:00
Slovácko 3
срещу
AIK 0
18.08.2022 20:00
Молде 0
срещу
Wolfsberger AC 1
18.08.2022 20:00
1
срещу
Hapoel Be'er Sheva 1
18.08.2022 20:30
Лудогорец 1
срещу
Žalgiris 0
18.08.2022 20:45
Истанбул Башакшехир 1
срещу
Antwerp 1
18.08.2022 20:45
Dnipro-1 1
срещу
АЕК Ларнака 2
18.08.2022 21:00
Zrinjski 1
срещу
Slovan Bratislava 0
18.08.2022 21:00
1
срещу
Рапид Виена 1
18.08.2022 21:00
Марибор 0
срещу
Клуж 0
18.08.2022 21:15
Гент 0
срещу
Omonia Nicosia 2
18.08.2022 21:30
Lech Poznań 2
срещу
F91 Dudelange 0
18.08.2022 21:30
FCSB 1
срещу
Viking 2
18.08.2022 21:30
Кьолн 1
срещу
MOL Vidi 2
18.08.2022 21:30
Виляреал 4
срещу
Хайдук Сплит 2
18.08.2022 21:45
Уест Хем 3
срещу
Viborg 1
18.08.2022 21:45
Аустрия Виена 0
срещу
Фенербахче 2
18.08.2022 22:00
Shkupi 1
срещу
KF Ballkani 2
18.08.2022 22:00
Partizan 4
срещу
Hamrun Spartans 1
18.08.2022 22:00
Фиорентина 2
срещу
FC Twente 1
18.08.2022 22:00
АЗ Алкмаар 4
срещу
Жил Висенте 0
18.08.2022 22:00
Ещорил 2
срещу
Rio Ave 2
19.08.2022 22:15
Санта Клара 1
срещу
Ароука 2
20.08.2022 17:30
Chaves 1
срещу
Визела 1
20.08.2022 20:00
Порто 3
срещу
Спортинг Лисабон 0
20.08.2022 22:30
Casa Pia 2
срещу
Боавища 0
21.08.2022 17:30
Sporting Braga 5
срещу
Маритимо 0
21.08.2022 20:00
Портимонензе 2
срещу
Витория Гимараеш 1
21.08.2022 22:30
Жил Висенте 0
срещу
Фамаликао 0
22.08.2022 22:15
АПОЕЛ 3
срещу
Djurgården 2
23.08.2022 19:00
Виктория Пилзен 2
срещу
Карабах 1
23.08.2022 22:00
Бенфика 3
срещу
Динамо Киев 0
23.08.2022 22:00
Crvena Zvezda 2
срещу
Макаби Хаифа 2
23.08.2022 22:00
Trabzonspor 0
срещу
Копенхаген 0
24.08.2022 22:00
Динамо Загреб 4
срещу
Bodø / Glimt 1
24.08.2022 22:00
ПСВ Айндховен 0
срещу
Рейнджърс 1
24.08.2022 22:00
Žalgiris 3
срещу
Лудогорец 3
25.08.2022 19:00
АЕК Ларнака 3
срещу
Dnipro-1 0
25.08.2022 19:00
Silkeborg 1
срещу
HJK 1
25.08.2022 19:30
Omonia Nicosia 2
срещу
Гент 0
25.08.2022 20:00
Фенербахче 4
срещу
Аустрия Виена 1
25.08.2022 20:00
Sivasspor 0
срещу
Малмьо 2
25.08.2022 20:00
Шериф 0
срещу
Pyunik 0
25.08.2022 20:00
Клуж 1
срещу
Марибор 0
25.08.2022 20:00
Базел 2
срещу
ЦСКA 0
25.08.2022 20:00
Slavia Praha 2
срещу
Raków Częstochowa 0
25.08.2022 20:00
Hapoel Be'er Sheva 1
срещу
1
25.08.2022 20:00
Viking 1
срещу
FCSB 3
25.08.2022 20:00
FC Twente 0
срещу
Фиорентина 0
25.08.2022 20:00
MOL Vidi 0
срещу
Кьолн 3
25.08.2022 20:00
Viborg 0
срещу
Уест Хем 3
25.08.2022 20:00
AIK 0
срещу
Slovácko 1
25.08.2022 20:00
Wolfsberger AC 0
срещу
Молде 4
25.08.2022 20:00
KF Ballkani 1
срещу
Shkupi 0
25.08.2022 21:00
Ница 2
срещу
Макаби Тел Евив 0
25.08.2022 21:00
Hamrun Spartans 3
срещу
Partizan 3
25.08.2022 21:00
Андерлехт 0
срещу
Йънг Бойс 1
25.08.2022 21:00
F91 Dudelange 1
срещу
Lech Poznań 1
25.08.2022 21:30
Slovan Bratislava 2
срещу
Zrinjski 1
25.08.2022 21:30
Linfield 1
срещу
Rīgas FS 1
25.08.2022 21:45
Antwerp 1
срещу
Истанбул Башакшехир 3
25.08.2022 21:45
Олимпиякос 1
срещу
Apollon 1
25.08.2022 22:00
Hearts 0
срещу
Цюрих 1
25.08.2022 22:00
Shamrock Rovers 1
срещу
Ференцварош 0
25.08.2022 22:00
Рапид Виена 0
срещу
1
25.08.2022 22:00
Хайдук Сплит 0
срещу
Виляреал 2
25.08.2022 22:00
Жил Висенте 1
срещу
АЗ Алкмаар 2
25.08.2022 22:00
Пасош де Ферейра 0
срещу
Ещорил 3
26.08.2022 22:15
Маритимо 0
срещу
Портимонензе 1
27.08.2022 17:30
Боавища 0
срещу
Бенфика 3
27.08.2022 20:00
Спортинг Лисабон 0
срещу
Chaves 2
27.08.2022 22:30
Фамаликао 1
срещу
Санта Клара 0
28.08.2022 17:30
Ароука 0
срещу
Sporting Braga 6
28.08.2022 20:00
Rio Ave 3
срещу
Порто 1
28.08.2022 22:30
Витория Гимараеш 0
срещу
Casa Pia 1
29.08.2022 21:00
Визела 2
срещу
Жил Висенте 2
29.08.2022 23:15
Бенфика 3
срещу
Пасош де Ферейра 2
30.08.2022 22:15
Бенфика 2
срещу
Визела 1
02.09.2022 21:00
Ещорил 0
срещу
Спортинг Лисабон 2
02.09.2022 23:15
Sporting Braga 1
срещу
Витория Гимараеш 0
03.09.2022 17:30
Жил Висенте 0
срещу
Порто 2
03.09.2022 22:30
Casa Pia 0
срещу
Ароука 0
04.09.2022 17:30
Санта Клара 2
срещу
Маритимо 1
04.09.2022 20:00
Портимонензе 1
срещу
Фамаликао 0
04.09.2022 22:30
Боавища 1
срещу
Пасош де Ферейра 0
05.09.2022 21:00
Chaves 1
срещу
Rio Ave 1
05.09.2022 23:15
Динамо Загреб 1
срещу
Челси 0
06.09.2022 19:45
Борусия Дортмунд 3
срещу
Копенхаген 0
06.09.2022 19:45
Залцбург 1
срещу
Милан 1
06.09.2022 22:00
Селтик 0
срещу
Реал Мадрид 3
06.09.2022 22:00
Лайпциг 1
срещу
Шахтьор Донецк 4
06.09.2022 22:00
Севиля 0
срещу
Манчестър сити 4
06.09.2022 22:00
ПСЖ 2
срещу
Ювентус 1
06.09.2022 22:00
Бенфика 2
срещу
Макаби Хаифа 0
06.09.2022 22:00
Аякс 4
срещу
Рейнджърс 0
07.09.2022 19:45
Айнтрахт Франкфурт 0
срещу
Спортинг Лисабон 3
07.09.2022 19:45
Наполи 4
срещу
Ливъpпул 1
07.09.2022 22:00
Атлетико Мадрид 2
срещу
Порто 1
07.09.2022 22:00
Брюж 1
срещу
Байер Леверкузен 0
07.09.2022 22:00
Барселона 5
срещу
Виктория Пилзен 1
07.09.2022 22:00
Интер 0
срещу
Байерн Мюнхен 2
07.09.2022 22:00
Тотнъм 2
срещу
Олимпик Марсилия 0
07.09.2022 22:00
Цюрих 1
срещу
Арсенал 2
08.09.2022 19:45
ПСВ Айндховен 1
срещу
Bodø / Glimt 1
08.09.2022 19:45
АЕК Ларнака 1
срещу
Рен 2
08.09.2022 19:45
Фенербахче 2
срещу
Динамо Киев 1
08.09.2022 19:45
Лудогорец 2
срещу
Рома 1
08.09.2022 19:45
HJK 0
срещу
Бетис 2
08.09.2022 19:45
Малмьо 0
срещу
Sporting Braga 2
08.09.2022 19:45
FC Union Berlin 0
срещу
Union Saint-Gilloise 1
08.09.2022 19:45
Hearts 0
срещу
Истанбул Башакшехир 4
08.09.2022 19:45
Фиорентина 1
срещу
Rīgas FS 1
08.09.2022 19:45
Андерлехт 1
срещу
Silkeborg 0
08.09.2022 19:45
Виляреал 4
срещу
Lech Poznań 3
08.09.2022 19:45
Аустрия Виена 0
срещу
Hapoel Be'er Sheva 0
08.09.2022 19:45
Slovácko 3
срещу
Partizan 3
08.09.2022 19:45
KF Ballkani 1
срещу
Клуж 1
08.09.2022 19:45
Ница 1
срещу
Кьолн 1
08.09.2022 20:40
Манчестър Юнайтед 0
срещу
Реал Сосиедад 1
08.09.2022 22:00
Omonia Nicosia 0
срещу
Шериф 3
08.09.2022 22:00
Лацио 4
срещу
Фейенорд 2
08.09.2022 22:00
Щурм Грац 1
срещу
Митдиланд 0
08.09.2022 22:00
SC Freiburg 2
срещу
Карабах 1
08.09.2022 22:00
Нант 2
срещу
Олимпиякос 1
08.09.2022 22:00
Crvena Zvezda 0
срещу
Монако 1
08.09.2022 22:00
Ференцварош 3
срещу
Trabzonspor 2
08.09.2022 22:00
Уест Хем 3
срещу
FCSB 1
08.09.2022 22:00
0
срещу
Apollon 0
08.09.2022 22:00
Dnipro-1 0
срещу
АЗ Алкмаар 1
08.09.2022 22:00
Молде 0
срещу
Гент 0
08.09.2022 22:00
Shamrock Rovers 0
срещу
Djurgården 0
08.09.2022 22:00
Sivasspor 1
срещу
Slavia Praha 1
08.09.2022 22:00
Базел 3
срещу
Pyunik 1
08.09.2022 22:00
Slovan Bratislava 0
срещу
Žalgiris 0
08.09.2022 22:00
Витория Гимараеш 1
срещу
Санта Клара 0
09.09.2022 22:15
Фамаликао 0
срещу
Бенфика 1
10.09.2022 17:30
Спортинг Лисабон 4
срещу
Портимонензе 0
10.09.2022 20:00
Порто 3
срещу
Chaves 0
10.09.2022 22:30
Пасош де Ферейра 2
срещу
Casa Pia 3
11.09.2022 17:30
Маритимо 1
срещу
Жил Висенте 2
11.09.2022 20:00
Ароука 1
срещу
Боавища 2
11.09.2022 20:00
Rio Ave 2
срещу
Sporting Braga 3
11.09.2022 22:30
Визела 0
срещу
Ещорил 1
12.09.2022 22:15
Виктория Пилзен 0
срещу
Интер 2
13.09.2022 19:45
Спортинг Лисабон 2
срещу
Тотнъм 0
13.09.2022 19:45
Ливъpпул 2
срещу
Аякс 1
13.09.2022 22:00
Порто 0
срещу
Брюж 4
13.09.2022 22:00
Байер Леверкузен 2
срещу
Атлетико Мадрид 0
13.09.2022 22:00
Байерн Мюнхен 2
срещу
Барселона 0
13.09.2022 22:00
Олимпик Марсилия 0
срещу
Айнтрахт Франкфурт 1
13.09.2022 22:00
Милан 3
срещу
Динамо Загреб 1
14.09.2022 19:45
Шахтьор Донецк 1
срещу
Селтик 1
14.09.2022 19:45
Рейнджърс 0
срещу
Наполи 3
14.09.2022 22:00
Челси 1
срещу
Залцбург 1
14.09.2022 22:00
Реал Мадрид 2
срещу
Лайпциг 0
14.09.2022 22:00
Манчестър сити 2
срещу
Борусия Дортмунд 1
14.09.2022 22:00
Копенхаген 0
срещу
Севиля 0
14.09.2022 22:00
Ювентус 1
срещу
Бенфика 2
14.09.2022 22:00
Макаби Хаифа 1
срещу
ПСЖ 3
14.09.2022 22:00
Реал Сосиедад 2
срещу
Omonia Nicosia 1
15.09.2022 19:45
Шериф 0
срещу
Манчестър Юнайтед 2
15.09.2022 19:45
Митдиланд 5
срещу
Лацио 1
15.09.2022 19:45
Фейенорд 6
срещу
Щурм Грац 0
15.09.2022 19:45
Олимпиякос 0
срещу
SC Freiburg 3
15.09.2022 19:45
Карабах 3
срещу
Нант 0
15.09.2022 19:45
Trabzonspor 2
срещу
Crvena Zvezda 1
15.09.2022 19:45
Монако 0
срещу
Ференцварош 1
15.09.2022 19:45
Apollon 1
срещу
Dnipro-1 3
15.09.2022 19:45
АЗ Алкмаар 4
срещу
1
15.09.2022 19:45
Djurgården 3
срещу
Молде 2
15.09.2022 19:45
Гент 3
срещу
Shamrock Rovers 0
15.09.2022 19:45
Slavia Praha 3
срещу
KF Ballkani 2
15.09.2022 19:45
Клуж 0
срещу
Sivasspor 1
15.09.2022 19:45
Žalgiris 0
срещу
Базел 1
15.09.2022 19:45
Pyunik 2
срещу
Slovan Bratislava 0
15.09.2022 19:45
Динамо Киев 0
срещу
АЕК Ларнака 1
15.09.2022 22:00
Рен 2
срещу
Фенербахче 2
15.09.2022 22:00
Бетис 3
срещу
Лудогорец 2
15.09.2022 22:00
Рома 3
срещу
HJK 0
15.09.2022 22:00
Union Saint-Gilloise 3
срещу
Малмьо 2
15.09.2022 22:00
Sporting Braga 1
срещу
FC Union Berlin 0
15.09.2022 22:00
Bodø / Glimt 2
срещу
Цюрих 1
15.09.2022 22:00
Rīgas FS 0
срещу
Hearts 2
15.09.2022 22:00
Истанбул Башакшехир 3
срещу
Фиорентина 0
15.09.2022 22:00
FCSB 0
срещу
Андерлехт 0
15.09.2022 22:00
Silkeborg 2
срещу
Уест Хем 3
15.09.2022 22:00
Lech Poznań 4
срещу
Аустрия Виена 1
15.09.2022 22:00
Hapoel Be'er Sheva 1
срещу
Виляреал 2
15.09.2022 22:00
Partizan 1
срещу
Ница 1
15.09.2022 22:00
Кьолн 4
срещу
Slovácko 2
15.09.2022 22:00
Портимонензе 1
срещу
Chaves 0
16.09.2022 22:15
Жил Висенте 2
срещу
Rio Ave 2
17.09.2022 17:30
Санта Клара 1
срещу
Пасош де Ферейра 1
17.09.2022 17:30
Ещорил 1
срещу
Порто 1
17.09.2022 20:00
Боавища 2
срещу
Спортинг Лисабон 1
17.09.2022 22:30
Ароука 2
срещу
Витория Гимараеш 2
18.09.2022 17:30
Casa Pia 1
срещу
Фамаликао 0
18.09.2022 20:00
Бенфика 5
срещу
Маритимо 0
18.09.2022 20:00
Sporting Braga 2
срещу
Визела 0
18.09.2022 22:30
Спортинг Лисабон 3
срещу
Жил Висенте 1
30.09.2022 21:00
Порто 4
срещу
Sporting Braga 1
30.09.2022 23:15
Визела 1
срещу
Портимонензе 0
01.10.2022 17:30
Chaves 1
срещу
Ещорил 1
01.10.2022 20:00
Витория Гимараеш 0
срещу
Бенфика 0
01.10.2022 22:30
Rio Ave 1
срещу
Санта Клара 0
02.10.2022 17:30
Пасош де Ферейра 1
срещу
Ароука 1
02.10.2022 20:00
Фамаликао 4
срещу
Боавища 0
02.10.2022 22:30
Маритимо 1
срещу
Casa Pia 2
03.10.2022 22:15
Байерн Мюнхен 5
срещу
Виктория Пилзен 0
04.10.2022 19:45
Олимпик Марсилия 4
срещу
Спортинг Лисабон 1
04.10.2022 20:00
Ливъpпул 2
срещу
Рейнджърс 0
04.10.2022 22:00
Аякс 1
срещу
Наполи 6
04.10.2022 22:00
Порто 2
срещу
Байер Леверкузен 0
04.10.2022 22:00
Брюж 2
срещу
Атлетико Мадрид 0
04.10.2022 22:00
Интер 1
срещу
Барселона 0
04.10.2022 22:00
Айнтрахт Франкфурт 0
срещу
Тотнъм 0
04.10.2022 22:00
Залцбург 1
срещу
Динамо Загреб 0
05.10.2022 19:45
Лайпциг 3
срещу
Селтик 1
05.10.2022 19:45
Челси 3
срещу
Милан 0
05.10.2022 22:00
Реал Мадрид 2
срещу
Шахтьор Донецк 1
05.10.2022 22:00
Манчестър сити 5
срещу
Копенхаген 0
05.10.2022 22:00
Севиля 1
срещу
Борусия Дортмунд 4
05.10.2022 22:00
Ювентус 3
срещу
Макаби Хаифа 1
05.10.2022 22:00
Бенфика 1
срещу
ПСЖ 1
05.10.2022 22:00
HJK 1
срещу
Лудогорец 1
06.10.2022 19:45
Малмьо 0
срещу
FC Union Berlin 1
06.10.2022 19:45
Шериф 0
срещу
Реал Сосиедад 2
06.10.2022 19:45
Omonia Nicosia 2
срещу
Манчестър Юнайтед 3
06.10.2022 19:45
Щурм Грац 0
срещу
Лацио 0
06.10.2022 19:45
Цюрих 1
срещу
ПСВ Айндховен 5
06.10.2022 19:45
Crvena Zvezda 4
срещу
Ференцварош 1
06.10.2022 19:45
Монако 3
срещу
Trabzonspor 1
06.10.2022 19:45
Андерлехт 0
срещу
Уест Хем 1
06.10.2022 19:45
Silkeborg 5
срещу
FCSB 0
06.10.2022 19:45
Lech Poznań 0
срещу
Hapoel Be'er Sheva 0
06.10.2022 19:45
Slovácko 0
срещу
Ница 1
06.10.2022 19:45
Dnipro-1 2
срещу
2
06.10.2022 19:45
Молде 3
срещу
Shamrock Rovers 0
06.10.2022 19:45
Sivasspor 3
срещу
KF Ballkani 4
06.10.2022 19:45
Pyunik 2
срещу
Žalgiris 0
06.10.2022 19:45
Рома 1
срещу
Бетис 2
06.10.2022 22:00
Sporting Braga 1
срещу
Union Saint-Gilloise 2
06.10.2022 22:00
Митдиланд 2
срещу
Фейенорд 2
06.10.2022 22:00
SC Freiburg 2
срещу
Нант 0
06.10.2022 22:00
Олимпиякос 0
срещу
Карабах 3
06.10.2022 22:00
Арсенал 3
срещу
Bodø / Glimt 0
06.10.2022 22:00
Рен 2
срещу
Динамо Киев 1
06.10.2022 22:00
Фенербахче 2
срещу
АЕК Ларнака 0
06.10.2022 22:00
Hearts 0
срещу
Фиорентина 3
06.10.2022 22:00
Rīgas FS 0
срещу
Истанбул Башакшехир 0
06.10.2022 22:00
Виляреал 5
срещу
Аустрия Виена 0
06.10.2022 22:00
Кьолн 0
срещу
Partizan 1
06.10.2022 22:00
АЗ Алкмаар 3
срещу
Apollon 2
06.10.2022 22:00
Гент 0
срещу
Djurgården 1
06.10.2022 22:00
Slavia Praha 0
срещу
Клуж 1
06.10.2022 22:00
Базел 0
срещу
Slovan Bratislava 2
06.10.2022 22:00
Жил Висенте 0
срещу
Ещорил 1
07.10.2022 22:15
Санта Клара 1
срещу
Спортинг Лисабон 2
08.10.2022 17:30
Портимонензе 0
срещу
Порто 2
08.10.2022 20:00
Бенфика 4
срещу
Rio Ave 2
08.10.2022 20:00
Пасош де Ферейра 0
срещу
Витория Гимараеш 1
08.10.2022 22:30
Боавища 1
срещу
Маритимо 1
09.10.2022 17:30
Casa Pia 0
срещу
Визела 1
09.10.2022 20:00
Sporting Braga 0
срещу
Chaves 1
09.10.2022 22:30
Ароука 4
срещу
Фамаликао 1
10.10.2022 22:15
Копенхаген 0
срещу
Манчестър сити 0
11.10.2022 19:45
Макаби Хаифа 2
срещу
Ювентус 0
11.10.2022 19:45
Динамо Загреб 1
срещу
Залцбург 1
11.10.2022 22:00
Милан 0
срещу
Челси 2
11.10.2022 22:00
Шахтьор Донецк 1
срещу
Реал Мадрид 1
11.10.2022 22:00
Селтик 0
срещу
Лайпциг 2
11.10.2022 22:00
Борусия Дортмунд 1
срещу
Севиля 1
11.10.2022 22:00
ПСЖ 1
срещу
Бенфика 1
11.10.2022 22:00
Наполи 4
срещу
Аякс 2
12.10.2022 19:45
Атлетико Мадрид 0
срещу
Брюж 0
12.10.2022 19:45
Рейнджърс 1
срещу
Ливъpпул 7
12.10.2022 22:00
Байер Леверкузен 0
срещу
Порто 3
12.10.2022 22:00
Барселона 3
срещу
Интер 3
12.10.2022 22:00
Виктория Пилзен 2
срещу
Байерн Мюнхен 4
12.10.2022 22:00
Тотнъм 3
срещу
Айнтрахт Франкфурт 2
12.10.2022 22:00
Спортинг Лисабон 0
срещу
Олимпик Марсилия 2
12.10.2022 22:00
Bodø / Glimt 0
срещу
Арсенал 1
13.10.2022 19:45
АЕК Ларнака 1
срещу
Фенербахче 2
13.10.2022 19:45
Динамо Киев 0
срещу
Рен 1
13.10.2022 19:45
Бетис 1
срещу
Рома 1
13.10.2022 19:45
Union Saint-Gilloise 3
срещу
Sporting Braga 3
13.10.2022 19:45
Фейенорд 2
срещу
Митдиланд 2
13.10.2022 19:45
Нант 0
срещу
SC Freiburg 4
13.10.2022 19:45
Карабах 0
срещу
Олимпиякос 0
13.10.2022 19:45
Истанбул Башакшехир 3
срещу
Rīgas FS 0
13.10.2022 19:45
Фиорентина 5
срещу
Hearts 1
13.10.2022 19:45
Аустрия Виена 0
срещу
Виляреал 1
13.10.2022 19:45
Partizan 2
срещу
Кьолн 0
13.10.2022 19:45
Apollon 1
срещу
АЗ Алкмаар 0
13.10.2022 19:45
Djurgården 4
срещу
Гент 2
13.10.2022 19:45
Клуж 2
срещу
Slavia Praha 0
13.10.2022 19:45
Slovan Bratislava 3
срещу
Базел 3
13.10.2022 19:45
ПСВ Айндховен 5
срещу
Цюрих 0
13.10.2022 22:00
Лудогорец 2
срещу
HJK 0
13.10.2022 22:00
FC Union Berlin 1
срещу
Малмьо 0
13.10.2022 22:00
Манчестър Юнайтед 1
срещу
Omonia Nicosia 0
13.10.2022 22:00
Реал Сосиедад 3
срещу
Шериф 0
13.10.2022 22:00
Лацио 2
срещу
Щурм Грац 2
13.10.2022 22:00
Trabzonspor 4
срещу
Монако 0
13.10.2022 22:00
Ференцварош 2
срещу
Crvena Zvezda 1
13.10.2022 22:00
FCSB 0
срещу
Silkeborg 5
13.10.2022 22:00
Уест Хем 2
срещу
Андерлехт 1
13.10.2022 22:00
Hapoel Be'er Sheva 1
срещу
Lech Poznań 1
13.10.2022 22:00
Ница 1
срещу
Slovácko 2
13.10.2022 22:00
1
срещу
Dnipro-1 2
13.10.2022 22:00
Shamrock Rovers 0
срещу
Молде 2
13.10.2022 22:00
KF Ballkani 1
срещу
Sivasspor 2
13.10.2022 22:00
Žalgiris 2
срещу
Pyunik 1
13.10.2022 22:00
Арсенал 1
срещу
ПСВ Айндховен 0
20.10.2022 20:00
Порто 0
срещу
Бенфика 1
21.10.2022 22:15
Фамаликао 2
срещу
Пасош де Ферейра 1
22.10.2022 17:30
Ещорил 0
срещу
Sporting Braga 2
22.10.2022 20:00
Спортинг Лисабон 3
срещу
Casa Pia 1
22.10.2022 22:30
Визела 0
срещу
Санта Клара 1
23.10.2022 17:30
Маритимо 1
срещу
Ароука 1
23.10.2022 17:30
Chaves 3
срещу
Жил Висенте 1
23.10.2022 20:00
Витория Гимараеш 3
срещу
Боавища 2
23.10.2022 22:30
Rio Ave 1
срещу
Портимонензе 0
24.10.2022 22:15
Залцбург 1
срещу
Челси 2
25.10.2022 19:45
Севиля 3
срещу
Копенхаген 0
25.10.2022 19:45
Динамо Загреб 0
срещу
Милан 4
25.10.2022 22:00
Селтик 1
срещу
Шахтьор Донецк 1
25.10.2022 22:00
Лайпциг 3
срещу
Реал Мадрид 2
25.10.2022 22:00
Борусия Дортмунд 0
срещу
Манчестър сити 0
25.10.2022 22:00
ПСЖ 7
срещу
Макаби Хаифа 2
25.10.2022 22:00
Бенфика 4
срещу
Ювентус 3
25.10.2022 22:00
Брюж 0
срещу
Порто 4
26.10.2022 19:45
Интер 4
срещу
Виктория Пилзен 0
26.10.2022 19:45
Наполи 3
срещу
Рейнджърс 0
26.10.2022 22:00
Аякс 0
срещу
Ливъpпул 3
26.10.2022 22:00
Атлетико Мадрид 2
срещу
Байер Леверкузен 2
26.10.2022 22:00
Барселона 0
срещу
Байерн Мюнхен 3
26.10.2022 22:00
Тотнъм 1
срещу
Спортинг Лисабон 1
26.10.2022 22:00
Айнтрахт Франкфурт 2
срещу
Олимпик Марсилия 1
26.10.2022 22:00
Цюрих 2
срещу
Bodø / Glimt 1
27.10.2022 19:45
ПСВ Айндховен 2
срещу
Арсенал 0
27.10.2022 19:45
АЕК Ларнака 3
срещу
Динамо Киев 3
27.10.2022 19:45
Фенербахче 3
срещу
Рен 3
27.10.2022 19:45
Лудогорец 0
срещу
Бетис 1
27.10.2022 19:45
Малмьо 0
срещу
Union Saint-Gilloise 2
27.10.2022 19:45
FC Union Berlin 1
срещу
Sporting Braga 0
27.10.2022 19:45
Лацио 2
срещу
Митдиланд 1
27.10.2022 19:45
Фиорентина 2
срещу
Истанбул Башакшехир 1
27.10.2022 19:45
Андерлехт 2
срещу
FCSB 2
27.10.2022 19:45
Виляреал 2
срещу
Hapoel Be'er Sheva 2
27.10.2022 19:45
Аустрия Виена 1
срещу
Lech Poznań 1
27.10.2022 19:45
Ница 2
срещу
Partizan 1
27.10.2022 19:45
1
срещу
АЗ Алкмаар 2
27.10.2022 19:45
HJK 1
срещу
Рома 2
27.10.2022 22:00
Манчестър Юнайтед 3
срещу
Шериф 0
27.10.2022 22:00
Omonia Nicosia 0
срещу
Реал Сосиедад 2
27.10.2022 22:00
Щурм Грац 1
срещу
Фейенорд 0
27.10.2022 22:00
SC Freiburg 1
срещу
Олимпиякос 1
27.10.2022 22:00
Нант 2
срещу
Карабах 1
27.10.2022 22:00
Crvena Zvezda 2
срещу
Trabzonspor 1
27.10.2022 22:00
Ференцварош 1
срещу
Монако 1
27.10.2022 22:00
Hearts 2
срещу
Rīgas FS 1
27.10.2022 22:00
Уест Хем 1
срещу
Silkeborg 0
27.10.2022 22:00
Dnipro-1 1
срещу
Apollon 0
27.10.2022 22:00
Молде 2
срещу
Djurgården 3
27.10.2022 22:00
Shamrock Rovers 1
срещу
Гент 1
27.10.2022 22:00
KF Ballkani 0
срещу
Slavia Praha 1
27.10.2022 22:00
Sivasspor 3
срещу
Клуж 0
27.10.2022 22:00
Базел 2
срещу
Žalgiris 2
27.10.2022 22:00
Slovan Bratislava 2
срещу
Pyunik 1
27.10.2022 22:00
Slovácko 0
срещу
Кьолн 1
28.10.2022 14:00
Пасош де Ферейра 0
срещу
Маритимо 1
28.10.2022 22:15
Санта Клара 1
срещу
Порто 1
29.10.2022 17:30
Бенфика 5
срещу
Chaves 0
29.10.2022 20:00
Ароука 1
срещу
Спортинг Лисабон 0
29.10.2022 22:30
Портимонензе 1
срещу
Ещорил 1
30.10.2022 17:30
Боавища 2
срещу
Визела 2
30.10.2022 17:30
Casa Pia 1
срещу
Rio Ave 0
30.10.2022 20:00
Жил Висенте 0
срещу
Sporting Braga 1
30.10.2022 22:30
Витория Гимараеш 3
срещу
Фамаликао 2
31.10.2022 22:15
Порто 2
срещу
Атлетико Мадрид 1
01.11.2022 19:45
Байер Леверкузен 0
срещу
Брюж 0
01.11.2022 19:45
Ливъpпул 2
срещу
Наполи 0
01.11.2022 22:00
Рейнджърс 1
срещу
Аякс 3
01.11.2022 22:00
Байерн Мюнхен 2
срещу
Интер 0
01.11.2022 22:00
Виктория Пилзен 2
срещу
Барселона 4
01.11.2022 22:00
Спортинг Лисабон 1
срещу
Айнтрахт Франкфурт 2
01.11.2022 22:00
Олимпик Марсилия 1
срещу
Тотнъм 2
01.11.2022 22:00
Реал Мадрид 5
срещу
Селтик 1
02.11.2022 19:45
Шахтьор Донецк 0
срещу
Лайпциг 4
02.11.2022 19:45
Челси 2
срещу
Динамо Загреб 1
02.11.2022 22:00
Милан 4
срещу
Залцбург 0
02.11.2022 22:00
Манчестър сити 3
срещу
Севиля 1
02.11.2022 22:00
Копенхаген 1
срещу
Борусия Дортмунд 1
02.11.2022 22:00
Ювентус 1
срещу
ПСЖ 2
02.11.2022 22:00
Макаби Хаифа 1
срещу
Бенфика 6
02.11.2022 22:00
Rīgas FS 0
срещу
Фиорентина 3
03.11.2022 17:30
Истанбул Башакшехир 3
срещу
Hearts 1
03.11.2022 17:30
Реал Сосиедад 0
срещу
Манчестър Юнайтед 1
03.11.2022 19:45
Шериф 1
срещу
Omonia Nicosia 0
03.11.2022 19:45
Митдиланд 2
срещу
Щурм Грац 0
03.11.2022 19:45
Фейенорд 1
срещу
Лацио 0
03.11.2022 19:45
Олимпиякос 0
срещу
Нант 2
03.11.2022 19:45
Карабах 1
срещу
SC Freiburg 1
03.11.2022 19:45
Trabzonspor 1
срещу
Ференцварош 0
03.11.2022 19:45
Монако 4
срещу
Crvena Zvezda 1
03.11.2022 19:45
Apollon 1
срещу
0
03.11.2022 19:45
АЗ Алкмаар 2
срещу
Dnipro-1 1
03.11.2022 19:45
Djurgården 1
срещу
Shamrock Rovers 0
03.11.2022 19:45
Гент 4
срещу
Молде 0
03.11.2022 19:45
Slavia Praha 1
срещу
Sivasspor 1
03.11.2022 19:45
Клуж 1
срещу
KF Ballkani 0
03.11.2022 19:45
Žalgiris 1
срещу
Slovan Bratislava 2
03.11.2022 19:45
Pyunik 1
срещу
Базел 2
03.11.2022 19:45
Арсенал 1
срещу
Цюрих 0
03.11.2022 22:00
Bodø / Glimt 1
срещу
ПСВ Айндховен 2
03.11.2022 22:00
Динамо Киев 0
срещу
Фенербахче 2
03.11.2022 22:00
Рен 1
срещу
АЕК Ларнака 1
03.11.2022 22:00
Бетис 3
срещу
HJK 0
03.11.2022 22:00
Рома 3
срещу
Лудогорец 1
03.11.2022 22:00
Union Saint-Gilloise 0
срещу
FC Union Berlin 1
03.11.2022 22:00
Sporting Braga 2
срещу
Малмьо 1
03.11.2022 22:00
FCSB 0
срещу
Уест Хем 3
03.11.2022 22:00
Silkeborg 0
срещу
Андерлехт 2
03.11.2022 22:00
Lech Poznań 3
срещу
Виляреал 0
03.11.2022 22:00
Hapoel Be'er Sheva 4
срещу
Аустрия Виена 0
03.11.2022 22:00
Partizan 1
срещу
Slovácko 1
03.11.2022 22:00
Кьолн 2
срещу
Ница 2
03.11.2022 22:00
Жил Висенте 1
срещу
Портимонензе 2
04.11.2022 22:15
Визела 0
срещу
Ароука 1
05.11.2022 17:30
Порто 4
срещу
Пасош де Ферейра 0
05.11.2022 20:00
Спортинг Лисабон 3
срещу
Витория Гимараеш 0
05.11.2022 22:30
Rio Ave 1
срещу
Боавища 0
06.11.2022 17:30
Маритимо 0
срещу
Фамаликао 0
06.11.2022 20:00
Sporting Braga 0
срещу
Casa Pia 1
06.11.2022 20:00
Ещорил 1
срещу
Бенфика 5
06.11.2022 22:30
Chaves 0
срещу
Санта Клара 0
07.11.2022 22:15
Ароука 0
срещу
Rio Ave 1
12.11.2022 20:00
Боавища 1
срещу
Порто 4
12.11.2022 22:30
Витория Гимараеш 1
срещу
Маритимо 0
13.11.2022 17:30
Пасош де Ферейра 0
срещу
Визела 2
13.11.2022 17:30
Портимонензе 1
срещу
Sporting Braga 2
13.11.2022 20:00
Casa Pia 1
срещу
Chaves 2
13.11.2022 20:00
Бенфика 3
срещу
Жил Висенте 1
13.11.2022 20:00
Фамаликао 1
срещу
Спортинг Лисабон 2
13.11.2022 22:30
Санта Клара 3
срещу
Ещорил 1
14.11.2022 22:15
Катар 0
срещу
Еквадор 2
20.11.2022 18:00
Англия 6
срещу
Иран 2
21.11.2022 15:00
Сенегал 0
срещу
Нидерландия 2
21.11.2022 18:00
САЩ 1
срещу
Уелс 1
21.11.2022 21:00
Аржентина 1
срещу
Саудитска Арабия 2
22.11.2022 12:00
Дания 0
срещу
Тунис 0
22.11.2022 15:00
Мексико 0
срещу
Полша 0
22.11.2022 18:00
Франция 4
срещу
Австралия 1
22.11.2022 21:00
Мароко 0
срещу
Хърватия 0
23.11.2022 12:00
Германия 1
срещу
Япония 2
23.11.2022 15:00
Испания 7
срещу
Коста Рика 0
23.11.2022 18:00
Белгия 1
срещу
Канада 0
23.11.2022 21:00
Швейцария 1
срещу
Камерун 0
24.11.2022 12:00
Уругвай 0
срещу
Южна Корея 0
24.11.2022 15:00
Португалия 3
срещу
Гана 2
24.11.2022 18:00
Бразилия 2
срещу
Сърбия 0
24.11.2022 21:00
Уелс 0
срещу
Иран 2
25.11.2022 12:00
Катар 1
срещу
Сенегал 3
25.11.2022 15:00
Нидерландия 1
срещу
Еквадор 1
25.11.2022 18:00
Англия 0
срещу
САЩ 0
25.11.2022 21:00
Тунис 0
срещу
Австралия 1
26.11.2022 12:00
Полша 2
срещу
Саудитска Арабия 0
26.11.2022 15:00
Франция 2
срещу
Дания 1
26.11.2022 18:00
Аржентина 2
срещу
Мексико 0
26.11.2022 21:00
Япония 0
срещу
Коста Рика 1
27.11.2022 12:00
Белгия 0
срещу
Мароко 2
27.11.2022 15:00
Хърватия 4
срещу
Канада 1
27.11.2022 18:00
Испания 1
срещу
Германия 1
27.11.2022 21:00
Камерун 3
срещу
Сърбия 3
28.11.2022 12:00
Южна Корея 2
срещу
Гана 3
28.11.2022 15:00
Бразилия 1
срещу
Швейцария 0
28.11.2022 18:00
Португалия 2
срещу
Уругвай 0
28.11.2022 21:00
Нидерландия 2
срещу
Катар 0
29.11.2022 17:00
Еквадор 1
срещу
Сенегал 2
29.11.2022 17:00
Уелс 0
срещу
Англия 3
29.11.2022 21:00
Иран 0
срещу
САЩ 1
29.11.2022 21:00
Тунис 1
срещу
Франция 0
30.11.2022 17:00
Австралия 1
срещу
Дания 0
30.11.2022 17:00
Полша 0
срещу
Аржентина 2
30.11.2022 21:00
Саудитска Арабия 1
срещу
Мексико 2
30.11.2022 21:00
Хърватия 0
срещу
Белгия 0
01.12.2022 17:00
Канада 1
срещу
Мароко 2
01.12.2022 17:00
Япония 2
срещу
Испания 1
01.12.2022 21:00
Коста Рика 2
срещу
Германия 4
01.12.2022 21:00
Южна Корея 2
срещу
Португалия 1
02.12.2022 17:00
Гана 0
срещу
Уругвай 2
02.12.2022 17:00
Камерун 1
срещу
Бразилия 0
02.12.2022 21:00
Сърбия 2
срещу
Швейцария 3
02.12.2022 21:00
Нидерландия 3
срещу
САЩ 1
03.12.2022 17:00
Аржентина 2
срещу
Австралия 1
03.12.2022 21:00
Франция 3
срещу
Полша 1
04.12.2022 17:00
Англия 3
срещу
Сенегал 0
04.12.2022 21:00
Япония 2
срещу
Хърватия 4
05.12.2022 17:00
Бразилия 4
срещу
Южна Корея 1
05.12.2022 21:00
Мароко 3
срещу
Испания 0
06.12.2022 17:00
Португалия 6
срещу
Швейцария 1
06.12.2022 21:00
Хърватия 5
срещу
Бразилия 3
09.12.2022 17:00
Нидерландия 5
срещу
Аржентина 6
09.12.2022 21:00
Мароко 1
срещу
Португалия 0
10.12.2022 17:00
Англия 1
срещу
Франция 2
10.12.2022 21:00
Аржентина 3
срещу
Хърватия 0
13.12.2022 21:00
Франция 2
срещу
Мароко 0
14.12.2022 21:00
Хърватия 2
срещу
Мароко 1
17.12.2022 17:00
Аржентина 7
срещу
Франция 5
18.12.2022 17:00
Rio Ave
срещу
Маритимо
23.12.2022 22:15
Портимонензе
срещу
Casa Pia
28.12.2022 21:00
Порто
срещу
Ароука
28.12.2022 23:15
Жил Висенте
срещу
Санта Клара
29.12.2022 19:00
Ещорил
срещу
Боавища
29.12.2022 21:00
Спортинг Лисабон
срещу
Пасош де Ферейра
29.12.2022 23:15
Chaves
срещу
Фамаликао
30.12.2022 19:00
Визела
срещу
Витория Гимараеш
30.12.2022 21:00
Sporting Braga
срещу
Бенфика
30.12.2022 23:15
Санта Клара
срещу
Sporting Braga
05.01.2023 21:15
Бенфика
срещу
Портимонензе
06.01.2023 21:00
Фамаликао
срещу
Визела
06.01.2023 23:15
Ароука
срещу
Ещорил
07.01.2023 17:30
Витория Гимараеш
срещу
Rio Ave
07.01.2023 20:00
Casa Pia
срещу
Порто
07.01.2023 22:30
Пасош де Ферейра
срещу
Chaves
08.01.2023 17:30
Маритимо
срещу
Спортинг Лисабон
08.01.2023 20:00
Боавища
срещу
Жил Висенте
08.01.2023 22:30
Портимонензе
срещу
Санта Клара
13.01.2023 22:15
Визела
срещу
Маритимо
14.01.2023 17:30
Rio Ave
срещу
Пасош де Ферейра
14.01.2023 20:00
Sporting Braga
срещу
Боавища
14.01.2023 22:30
Chaves
срещу
Ароука
15.01.2023 17:30
Бенфика
срещу
Спортинг Лисабон
15.01.2023 20:00
Порто
срещу
Фамаликао
15.01.2023 22:30
Ещорил
срещу
Casa Pia
16.01.2023 21:00
Жил Висенте
срещу
Витория Гимараеш
16.01.2023 23:15
Санта Клара 0
срещу
Бенфика 0
21.01.2023 02:00
Пасош де Ферейра 0
срещу
Sporting Braga 0
21.01.2023 02:00
Маритимо 0
срещу
Ещорил 0
21.01.2023 02:00
Витория Гимараеш 0
срещу
Порто 0
21.01.2023 02:00
Спортинг Лисабон 0
срещу
Визела 0
21.01.2023 02:00
Боавища 0
срещу
Chaves 0
21.01.2023 02:00
Casa Pia 0
срещу
Жил Висенте 0
21.01.2023 02:00
Фамаликао 0
срещу
Rio Ave 0
21.01.2023 02:00
Ароука 0
срещу
Портимонензе 0
21.01.2023 02:00
Пасош де Ферейра 0
срещу
Жил Висенте 0
29.01.2023 02:00
Визела 0
срещу
Rio Ave 0
29.01.2023 02:00
Ароука 0
срещу
Бенфика 0
29.01.2023 02:00
Фамаликао 0
срещу
Ещорил 0
29.01.2023 02:00
Витория Гимараеш 0
срещу
Chaves 0
29.01.2023 02:00
Маритимо 0
срещу
Порто 0
29.01.2023 02:00
Спортинг Лисабон 0
срещу
Sporting Braga 0
29.01.2023 02:00
Casa Pia 0
срещу
Санта Клара 0
29.01.2023 02:00
Боавища 0
срещу
Портимонензе 0
29.01.2023 02:00
Ещорил 0
срещу
Витория Гимараеш 0
05.02.2023 02:00
Порто 0
срещу
Визела 0
05.02.2023 02:00
Rio Ave 0
срещу
Спортинг Лисабон 0
05.02.2023 02:00
Chaves 0
срещу
Маритимо 0
05.02.2023 02:00
Sporting Braga 0
срещу
Фамаликао 0
05.02.2023 02:00
Санта Клара 0
срещу
Боавища 0
05.02.2023 02:00
Портимонензе 0
срещу
Пасош де Ферейра 0
05.02.2023 02:00
Бенфика 0
срещу
Casa Pia 0
05.02.2023 02:00
Жил Висенте 0
срещу
Ароука 0
05.02.2023 02:00
Боавища 0
срещу
Casa Pia 0
12.02.2023 02:00
Фамаликао 0
срещу
Жил Висенте 0
12.02.2023 02:00
Витория Гимараеш 0
срещу
Портимонензе 0
12.02.2023 02:00
Ароука 0
срещу
Санта Клара 0
12.02.2023 02:00
Спортинг Лисабон 0
срещу
Порто 0
12.02.2023 02:00
Маритимо 0
срещу
Sporting Braga 0
12.02.2023 02:00
Визела 0
срещу
Chaves 0
12.02.2023 02:00
Rio Ave 0
срещу
Ещорил 0
12.02.2023 02:00
Пасош де Ферейра 0
срещу
Бенфика 0
12.02.2023 02:00
Милан
срещу
Тотнъм
14.02.2023 22:00
ПСЖ
срещу
Байерн Мюнхен
14.02.2023 22:00
Брюж
срещу
Бенфика
15.02.2023 22:00
Борусия Дортмунд
срещу
Челси
15.02.2023 22:00
Барселона
срещу
Манчестър Юнайтед
16.02.2023 19:45
Шахтьор Донецк
срещу
Рен
16.02.2023 19:45
Аякс
срещу
FC Union Berlin
16.02.2023 19:45
Залцбург
срещу
Рома
16.02.2023 19:45
Карабах
срещу
Гент
16.02.2023 19:45
Trabzonspor
срещу
Базел
16.02.2023 19:45
Bodø / Glimt
срещу
Lech Poznań
16.02.2023 19:45
Sporting Braga
срещу
Фиорентина
16.02.2023 19:45
Ювентус
срещу
Нант
16.02.2023 22:00
Спортинг Лисабон
срещу
Митдиланд
16.02.2023 22:00
Байер Леверкузен
срещу
Монако
16.02.2023 22:00
Севиля
срещу
ПСВ Айндховен
16.02.2023 22:00
Лацио
срещу
Клуж
16.02.2023 22:00
АЕК Ларнака
срещу
Dnipro-1
16.02.2023 22:00
Шериф
срещу
Partizan
16.02.2023 22:00
Лудогорец
срещу
Андерлехт
16.02.2023 22:00
Ещорил 0
срещу
Пасош де Ферейра 0
19.02.2023 02:00
Жил Висенте 0
срещу
Визела 0
19.02.2023 02:00
Порто 0
срещу
Rio Ave 0
19.02.2023 02:00
Chaves 0
срещу
Спортинг Лисабон 0
19.02.2023 02:00
Casa Pia 0
срещу
Витория Гимараеш 0
19.02.2023 02:00
Портимонензе 0
срещу
Маритимо 0
19.02.2023 02:00
Бенфика 0
срещу
Боавища 0
19.02.2023 02:00
Санта Клара 0
срещу
Фамаликао 0
19.02.2023 02:00
Sporting Braga 0
срещу
Ароука 0
19.02.2023 02:00
Ливъpпул
срещу
Реал Мадрид
21.02.2023 22:00
Айнтрахт Франкфурт
срещу
Наполи
21.02.2023 22:00
Лайпциг
срещу
Манчестър сити
22.02.2023 22:00
Интер
срещу
Порто
22.02.2023 22:00
Нант
срещу
Ювентус
23.02.2023 19:45
Митдиланд
срещу
Спортинг Лисабон
23.02.2023 19:45
Монако
срещу
Байер Леверкузен
23.02.2023 19:45
ПСВ Айндховен
срещу
Севиля
23.02.2023 19:45
Клуж
срещу
Лацио
23.02.2023 19:45
Dnipro-1
срещу
АЕК Ларнака
23.02.2023 19:45
Partizan
срещу
Шериф
23.02.2023 19:45
Андерлехт
срещу
Лудогорец
23.02.2023 19:45
Манчестър Юнайтед
срещу
Барселона
23.02.2023 22:00
Рен
срещу
Шахтьор Донецк
23.02.2023 22:00
FC Union Berlin
срещу
Аякс
23.02.2023 22:00
Рома
срещу
Залцбург
23.02.2023 22:00
Гент
срещу
Карабах
23.02.2023 22:00
Базел
срещу
Trabzonspor
23.02.2023 22:00
Lech Poznań
срещу
Bodø / Glimt
23.02.2023 22:00
Фиорентина
срещу
Sporting Braga
23.02.2023 22:00
Порто 0
срещу
Жил Висенте 0
26.02.2023 02:00
Ароука 0
срещу
Casa Pia 0
26.02.2023 02:00
Фамаликао 0
срещу
Портимонензе 0
26.02.2023 02:00
Спортинг Лисабон 0
срещу
Ещорил 0
26.02.2023 02:00
Rio Ave 0
срещу
Chaves 0
26.02.2023 02:00
Пасош де Ферейра 0
срещу
Боавища 0
26.02.2023 02:00
Витория Гимараеш 0
срещу
Sporting Braga 0
26.02.2023 02:00
Маритимо 0
срещу
Санта Клара 0
26.02.2023 02:00
Визела 0
срещу
Бенфика 0
26.02.2023 02:00
Ещорил 0
срещу
Визела 0
05.03.2023 02:00
Жил Висенте 0
срещу
Маритимо 0
05.03.2023 02:00
Портимонензе 0
срещу
Спортинг Лисабон 0
05.03.2023 02:00
Chaves 0
срещу
Порто 0
05.03.2023 02:00
Casa Pia 0
срещу
Пасош де Ферейра 0
05.03.2023 02:00
Бенфика 0
срещу
Фамаликао 0
05.03.2023 02:00
Sporting Braga 0
срещу
Rio Ave 0
05.03.2023 02:00
Санта Клара 0
срещу
Витория Гимараеш 0
05.03.2023 02:00
Боавища 0
срещу
Ароука 0
05.03.2023 02:00
Бенфика
срещу
Брюж
07.03.2023 22:00
Челси
срещу
Борусия Дортмунд
07.03.2023 22:00
Тотнъм
срещу
Милан
08.03.2023 22:00
Байерн Мюнхен
срещу
ПСЖ
08.03.2023 22:00
Порто 0
срещу
Ещорил 0
12.03.2023 02:00
Rio Ave 0
срещу
Жил Висенте 0
12.03.2023 02:00
Chaves 0
срещу
Портимонензе 0
12.03.2023 02:00
Фамаликао 0
срещу
Casa Pia 0
12.03.2023 02:00
Пасош де Ферейра 0
срещу
Санта Клара 0
12.03.2023 02:00
Маритимо 0
срещу
Бенфика 0
12.03.2023 02:00
Спортинг Лисабон 0
срещу
Боавища 0
12.03.2023 02:00
Визела 0
срещу
Sporting Braga 0
12.03.2023 02:00
Витория Гимараеш 0
срещу
Ароука 0
12.03.2023 02:00
Манчестър сити
срещу
Лайпциг
14.03.2023 22:00
Порто
срещу
Интер
14.03.2023 22:00
Реал Мадрид
срещу
Ливъpпул
15.03.2023 22:00
Наполи
срещу
Айнтрахт Франкфурт
15.03.2023 22:00
Casa Pia 0
срещу
Маритимо 0
19.03.2023 02:00
Жил Висенте 0
срещу
Спортинг Лисабон 0
19.03.2023 02:00
Портимонензе 0
срещу
Визела 0
19.03.2023 02:00
Санта Клара 0
срещу
Rio Ave 0
19.03.2023 02:00
Sporting Braga 0
срещу
Порто 0
19.03.2023 02:00
Ароука 0
срещу
Пасош де Ферейра 0
19.03.2023 02:00
Бенфика 0
срещу
Витория Гимараеш 0
19.03.2023 02:00
Боавища 0
срещу
Фамаликао 0
19.03.2023 02:00
Ещорил 0
срещу
Chaves 0
19.03.2023 02:00
Ещорил 0
срещу
Жил Висенте 0
02.04.2023 03:00
Порто 0
срещу
Портимонензе 0
02.04.2023 03:00
Витория Гимараеш 0
срещу
Пасош де Ферейра 0
02.04.2023 03:00
Визела 0
срещу
Casa Pia 0
02.04.2023 03:00
Спортинг Лисабон 0
срещу
Санта Клара 0
02.04.2023 03:00
Rio Ave 0
срещу
Бенфика 0
02.04.2023 03:00
Маритимо 0
срещу
Боавища 0
02.04.2023 03:00
Chaves 0
срещу
Sporting Braga 0
02.04.2023 03:00
Фамаликао 0
срещу
Ароука 0
02.04.2023 03:00
Санта Клара 0
срещу
Визела 0
09.04.2023 03:00
Casa Pia 0
срещу
Спортинг Лисабон 0
09.04.2023 03:00
Портимонензе 0
срещу
Rio Ave 0
09.04.2023 03:00
Sporting Braga 0
срещу
Ещорил 0
09.04.2023 03:00
Боавища 0
срещу
Витория Гимараеш 0
09.04.2023 03:00
Пасош де Ферейра 0
срещу
Фамаликао 0
09.04.2023 03:00
Ароука 0
срещу
Маритимо 0
09.04.2023 03:00
Бенфика 0
срещу
Порто 0
09.04.2023 03:00
Жил Висенте 0
срещу
Chaves 0
09.04.2023 03:00
Ещорил 0
срещу
Портимонензе 0
16.04.2023 03:00
Фамаликао 0
срещу
Витория Гимараеш 0
16.04.2023 03:00
Маритимо 0
срещу
Пасош де Ферейра 0
16.04.2023 03:00
Sporting Braga 0
срещу
Жил Висенте 0
16.04.2023 03:00
Rio Ave 0
срещу
Casa Pia 0
16.04.2023 03:00
Спортинг Лисабон 0
срещу
Ароука 0
16.04.2023 03:00
Визела 0
срещу
Боавища 0
16.04.2023 03:00
Порто 0
срещу
Санта Клара 0
16.04.2023 03:00
Chaves 0
срещу
Бенфика 0
16.04.2023 03:00
Фамаликао 0
срещу
Маритимо 0
23.04.2023 03:00
Пасош де Ферейра 0
срещу
Порто 0
23.04.2023 03:00
Витория Гимараеш 0
срещу
Спортинг Лисабон 0
23.04.2023 03:00
Боавища 0
срещу
Rio Ave 0
23.04.2023 03:00
Бенфика 0
срещу
Ещорил 0
23.04.2023 03:00
Санта Клара 0
срещу
Chaves 0
23.04.2023 03:00
Портимонензе 0
срещу
Жил Висенте 0
23.04.2023 03:00
Ароука 0
срещу
Визела 0
23.04.2023 03:00
Casa Pia 0
срещу
Sporting Braga 0
23.04.2023 03:00
Маритимо 0
срещу
Витория Гимараеш 0
30.04.2023 03:00
Sporting Braga 0
срещу
Портимонензе 0
30.04.2023 03:00
Chaves 0
срещу
Casa Pia 0
30.04.2023 03:00
Визела 0
срещу
Пасош де Ферейра 0
30.04.2023 03:00
Спортинг Лисабон 0
срещу
Фамаликао 0
30.04.2023 03:00
Жил Висенте 0
срещу
Бенфика 0
30.04.2023 03:00
Порто 0
срещу
Боавища 0
30.04.2023 03:00
Ещорил 0
срещу
Санта Клара 0
30.04.2023 03:00
Rio Ave 0
срещу
Ароука 0
30.04.2023 03:00
Маритимо 0
срещу
Rio Ave 0
07.05.2023 03:00
Пасош де Ферейра 0
срещу
Спортинг Лисабон 0
07.05.2023 03:00
Витория Гимараеш 0
срещу
Визела 0
07.05.2023 03:00
Casa Pia 0
срещу
Портимонензе 0
07.05.2023 03:00
Санта Клара 0
срещу
Жил Висенте 0
07.05.2023 03:00
Ароука 0
срещу
Порто 0
07.05.2023 03:00
Бенфика 0
срещу
Sporting Braga 0
07.05.2023 03:00
Боавища 0
срещу
Ещорил 0
07.05.2023 03:00
Фамаликао 0
срещу
Chaves 0
07.05.2023 03:00
Rio Ave 0
срещу
Витория Гимараеш 0
14.05.2023 03:00
Sporting Braga 0
срещу
Санта Клара 0
14.05.2023 03:00
Chaves 0
срещу
Пасош де Ферейра 0
14.05.2023 03:00
Спортинг Лисабон 0
срещу
Маритимо 0
14.05.2023 03:00
Визела 0
срещу
Фамаликао 0
14.05.2023 03:00
Портимонензе 0
срещу
Бенфика 0
14.05.2023 03:00
Жил Висенте 0
срещу
Боавища 0
14.05.2023 03:00
Порто 0
срещу
Casa Pia 0
14.05.2023 03:00
Ещорил 0
срещу
Ароука 0
14.05.2023 03:00
Маритимо 0
срещу
Визела 0
21.05.2023 03:00
Пасош де Ферейра 0
срещу
Rio Ave 0
21.05.2023 03:00
Витория Гимараеш 0
срещу
Жил Висенте 0
21.05.2023 03:00
Фамаликао 0
срещу
Порто 0
21.05.2023 03:00
Casa Pia 0
срещу
Ещорил 0
21.05.2023 03:00
Ароука 0
срещу
Chaves 0
21.05.2023 03:00
Боавища 0
срещу
Sporting Braga 0
21.05.2023 03:00
Санта Клара 0
срещу
Портимонензе 0
21.05.2023 03:00
Спортинг Лисабон 0
срещу
Бенфика 0
21.05.2023 03:00
Бенфика 0
срещу
Санта Клара 0
28.05.2023 03:00
Sporting Braga 0
срещу
Пасош де Ферейра 0
28.05.2023 03:00
Ещорил 0
срещу
Маритимо 0
28.05.2023 03:00
Порто 0
срещу
Витория Гимараеш 0
28.05.2023 03:00
Визела 0
срещу
Спортинг Лисабон 0
28.05.2023 03:00
Chaves 0
срещу
Боавища 0
28.05.2023 03:00
Жил Висенте 0
срещу
Casa Pia 0
28.05.2023 03:00
Rio Ave 0
срещу
Фамаликао 0
28.05.2023 03:00
Портимонензе 0
срещу
Ароука 0
28.05.2023 03:00