Суарес пак бележи за "Насионал"

Тимът му удари "Рентистас" с 3:0

Луис Суарес нямаше нужда от много време, за да отбележи първия си гол, след като се завърна в "Насионал". Грандът от Монтевидео победи с 3:0 "Рентистас" в среща от втория кръг на уругвайския шампионат, а 35-годишният нападател стана автор на третото попадение.

Снимка: Getty Images/Guliver Photos

Голмайсторът за всички времена на националния отбор на Уругвай влезе от пейката на почивката, а в 59-ата минута засече центриране от корнер на Брайън Окампо. В 84-тата минута бившата звезда на "Ливърпул", "Барселона" и "Атлетико" Мадрид пропусна дузпа, а в последните секунди на двубоя вратарят на гостите изби негов акробатичен удар. За "Насионал" точни бяха още Хосе Луис Родригес и Игнасио Рамирес.

Суарес направи повторния си дебют за "Насионал" преди няколко дни, при загубата с 0:1 от "Атлетико" ГО в първи 1/4-финал за Копа Либертадорес.