4 поред за Везенков в Гърция

Завърши с 11 точки, 8 борби, 3 асистенции и 2 откраднати топки за 20 минути срещу "Лаврио"

"Олимпиакос", с българина Александър Везенков в състава, победи "Лаврио" с 98:61 (25:19, 28:10, 20:20, 25:12) като домакин в среща от четвъртия кръг на гръцкото баскетболно първенство. "Червено-белите" са лидер в класирането с 4 победи от 4 мача и единствен няма поражение до момента. "Лаврио" остава без успех от началото на сезона.

Саша завърши с 11 точки, 8 борби, 3 асистенции и 2 откраднати топки за 20 минути на паркета.

В същото време капитанът тима от Пирея Костас Папаниколау зае еднолично третото място в класацията на баскетболистите, изиграли най-много мачове за "Олимпиакос" – 251. Четвърти с 250 мача остава Василис Спанулис. Лидери са Милан Томич с 383 и Йоргос Принтезис с 364.

В следващия кръг Везенков и съотборниците му ще гостуват на "Йоникос" (6 ноември).