Без дори минута за Везенков при обрат на Сакраменто

"Кралете" победиха Атланта след изоставане с 23 точки

Александър Везенков не влезе в игра за Сакраменто при драматичната победа със 117:110 срещу Аталанта като гост. Българинът, който беше използван малко от треньора Майк Браун в предишните три мача, този път не записа минути.

С успеха "кралете" прекъснаха серията си от две поредни загуби.

Сакраменто не започна мача добре и изоставаше с 23 точки още в първата четвърт. На почивката авансът на Аталанта беше 18. В третата четвърт обаче гостите стопиха разликата, а в последната стигна до успеха.

Де'Арън Фокс отново беше най-добър за Сакраменто с 31 точки, 6 борби и 8 асистенции. Домантас Сабонис завърши с 25 точки, 10 борби и 7 асистенции.

Тимът остава на пето място в Западната конференция с 18 победи и 12 загуби. Следващият мач на тима е срещу Мемфис на 1 януари от 3.00 ч. българско време.