Конър Макгрегър прати талисман в "нокаут" (ВИДЕО)

Ирландецът позабавлява публиката на мач от НБА

Световноизвестният боец Конър Макгрегър привлече вниманието върху себе си в четвъртия мач от финалната серия в НБА. Бившият шампион на UFC реши да позабавлява публиката на срещата между Денвър Нъгетс и Маями Хийт във Флорида.

Ирландецът открадна шоуто на едно от прекъсванията, когато се появи на паркета в Kaseya Center и изненада талисмана на „горещите“. Бърни, както е известен той, излезе с боксови ръкавици срещу боеца, а последният не се замисли и го „нокаутира“ за отрицателно време. Впоследствие Макгрегър напръска своя съперник със спрей, докато той лежеше.

Въпреки че всичко изглеждаше предварително планирано, феновете на Маями освиркаха ирландеца за постъпката му. Според информацията компанията за спрейове, която той притежава, вече е сред спонсорите на Хийт.

Привържениците на Маями обаче имат да се притесняват за доста по-сериозни неща, тъй като тимът загуби четвъртия мач с 95-108 и вече изостава с 1-3 победи в спора за титлата.