RING и btvsport.bg излъчват на живо Файнъл Фор в Балканската лига

"Левски" и "Балкан" са на крачка от участие в Израел в края на април

За втора поредна година спортната телевизия RING излъчва на живо Файнъл Фор на баскетболната Деласпорт Балканска лига (29 април - 1 май). През миналата пролет мачовете от заключителния турнир от град Холон в Израел бяха предавани и онлайн на btvnovinite.bg, а тогава в надпреварата участие взеха два български отбора – "Академик" Пловдив, който стигна до големия финал срещу домакина "Апоел" Холон, и "Берое".

Финалната четворка на Деласпорт Балканска лига през настоящия сезон отново ще се проведе в Израел, но в град Наария. Този път обаче феновете на баскетбола в България ще могат да гледат на живо двубоите пряко на нашия чисто нов спортен сайт btvsport.bg.

Два български отбора са на крачка от участие във Файнъл Фор – "Левски" и "Балкан", които ще решат съдбата си в следващите два дни. Утре "сините" играят срещу "Макаби" Хайфа от 19:00 ч. в зала "Универсиада" в София в първа среща между двата отбора от четвъртфиналните плейофи. Втората отново е в "Универсиада", но в четвъртък.

В сряда пък, в "Арена Ботевград", "Балкан" приема "Сигал" Прищина в мач-реванш от четвъртфиналите на Балканската лига. "Зелените" имат реален шанс да отстранят съперника от Косово и да подпечатат визите си за финалната четворка, след като в първия мач в Прищина загубиха с минимална разлика – 83:85.

Полуфиналите в Наария са на 29 април от 13:30 ч. и от 16:00 ч., в събота е почивен ден, а в неделя са двата големи двубоя – за купата на шампионите в турнира и за бронзовите медали.

Всичко това може да проследите на живо в телевизионния ефир на RING и онлайн на сайта ни btvsport.bg.