Арда изпусна ЦСКА на "Армията" (СНИМКИ)

0:0 ден преди 100-годишнина на А.С.23

ЦСКА не успя да победи Арда на собствения си стадион в София, завършвайки 0:0 с тима от Кърджали.

"Армейците" остават трети с 29 точки, на две зад Локомотив Пловдив и на три зад лидера Черно море. Тимът на Александър Тунчев е шести с 24 точки. Толкова има и Лудогорец, който в неделя посреща Любо Пенев и Хебър.

През първата част домакините бяха по-активни и отправиха повече удари към вратата на съперника, но нито един не влезе във вратата на Анатолий Господинов. Нещо повече - в края "червените" дори можеха и да загубят. Силни минути имаше Густаво Бусато, който спаси удар на Станислав Иванов. Преслав Боруков също бе близо да отбележи 4 минути преди края.

Отборът на Нестор Ел Маестро игра с черни ретро екипи във връзка с утрешната 100-годишнина на А.С.23. Припомняме, че на 28.10.23 г. се навършват 100 години от обединението на Софийски Атлетик клуб и Офицерски спортен клуб Слава, предшественик на Чавдар и ЦСКА.