ЦСКА 1948 разпиля съперника на ЦСКА в Европа

"Червените" от Бистрица вкараха три гола на Сепси за едно полувреме

ЦСКА 1948 победи убедително с 3:1 румънския Сепси във втората си контрола от предсезонната подготовка. Любопитното е, че носителят на Купата на Румъния е съперник на ЦСКА във втория предварителен кръг от Лигата на конференциите.

"Червените" от Бистрица отбелязаха и трите си попадения още преди почивката. Георги Русев (19), Бирсент Карагарен (41) и Неделко Пишчевич (44) се разписаха за българския тим, а Марио Рондон реализира почетното попадение за Сепси в 72-ата минута.

Преди три дни ЦСКА 1948 завърши наравно с Марибор (1:1). От първата минута за "червените" започнаха три от новите попълнения - Ерденис Гурища, Том Рапнуи и Неделко Пишчевич.

Следващата проверка на тима, воден от Атанас Рибарски, е в понеделник (3 юли) срещу Динамо Загреб.