ЦСКА приключи с победа в Турция

2:1 над чешкия Бохемианс

ЦСКА приключи с победа подготвителния лагер в Турция. "Червените" се наложиха над Бохемианс Прага с 2:1.

Головете вкараха Дюкенс Назон в 9' и Матиас Фаетон в 52'. За чехите точен бе Матиаш Козак 10 минути преди края.

Отборът на Нестор Ел Маестро можеше да стигне и до по-изразителен успех, но Назон и Линдсет направиха сериозни пропуски пред вратата на съперника.

Това беше четвъртата и последна проверка на ЦСКА на турска земя. "Червените" изиграха четири двубоя, в които записаха две победи и две загуби.

Отборът на Ел Маестро ще срещне столичния Септември на 10 февруари.