ЦСКА ликува след шедьовър на Де Нойер, грозни сцени на "Армията"

Феновете изгониха Ради Здравков от ложата, освиркаха Любо Пенев

ЦСКА спечели с 2:1 най-чаканият мач от осмия кръг на Първа лига между ЦСКА и ЦСКА 1948. Сред 11-те на домакините на "Българска армия" попадна само един българин - десният бек Иван Турицов.

Той изравни за "червените" от дузпа в 78-ата минута. Победата донесе Брадли де Нойер, който с ювелирно изпълнение отдалеч матира Даниел Наумов в 87-ата минута.

Наставникът на гостите Любо Пенев, който бе бурно освиркан от феновете на домакините, започна с Бастунов на върха на атаката. Той се отплати с гол в 51-вата минута след добър пробив и асистенция на дебютанта Радослав Кирилов.
Това обаче далеч не бе най-интересното на стадиона. Пристигането на част от ръководството на отбора гост провокира феновете на домакините, които хвърляха по Радослав Здравков, изпълнителния директор Добрин Гьонов и Валентин Илиев монети, фалшиви банкноти, бутилки с вода, семки и седалки. В крайна сметка те бяха принудени да напуснат ложата, за да не се стига до повече ексцесии.