Кошмар в червено: И Лудогорец разби безпомощния ЦСКА

"Червените" се измъкнаха само с 0:3 от Разград

Кошмарът за ЦСКА няма край. "Червените" претърпяха поредна разгромна загуба от началото на сезона - 0:3 от Лудогорец. Гостите бяха напълно безпомощни в Разград и можеха да получат поне още толкова попадения.

Руан Секо откри с глава още в 8-ата минута. В 33-ата минута Сейни Санянг си отбеляза автогол. В 54-ата минута се разписа и Кирил Десподов от дузпа.

В последните минути шампионите играха с 10 души, след като Сонко Сундберг получи червен картон за удар в лицето на Дюкенс Назон. Дори и тогава обаче ЦСКА не успя да организира смислена атака.

Лудогорец показа класа и самочувствие преди реванша с Астана от третия предварителен крът на Лига Европа следващата седмица. Тимът на Ивайло Петев трябва да заличава пасив от 1:2 след първия двубой.

От своя страна ЦСКА продължава да изглежда безнадеждно и все още няма победа след три мача под ръководството на новия треньор Нестор Ел Маестро - 0:4 от Сепси, 1:1 със Славия на "Армията" и 0:3 в Разград.

Абсолютни фигуранти на терена отново бяха най-скъпите летни попълнения - Матиас Фаетон, Браян Кордоба и влезлият като резерва Майкъл Естрада. От началото на сезона ЦСКА има едва два отбелязани гола и е на 8 точки зад лидерите в първенството Черно море и Локомотив Пловдив.