"Левски" разгроми новак в дебюта на Ивелин Попов

"Сините" се реваншираха частично на феновете за кошмара "Хамрун"

"Левски" спечели убедително с 4:0 срещу "Хебър" и частично се реваншира пред своите фенове за болезненото отпадане от малтийския "Хамрун" в Лигата на конференциите.

"Сините" решиха мача още до почивката след три бързи гола на Цунами, Филип Кръстев и Марин Петков от дузпа.

През втората част под проливния дъжд се разписа и влезлият като резерва в този мач Георги Миланов след асистенция на изигралия първите си минути със синята фланелка в елита Ивелин Попов.

Победата е трета поредна за "Левски" в шампионата и тимът заема седмото място, но има и три мача по-малко, отложени заради евротурнирите.

Съставите:

"Левски": Пламен Андреев, Патрик-Габриел Галчев (60-Жереми Петрис), Сонко Сундберг, Хосе Кордоба, Цунами, Андриан Краев (46-Георги Миланов ), Филип Кръстев, Роналдо, Илиян Стефанов (46-Билал Бари), Уелтън (74-Келиан ван дер Каап), Марин Петков (46-Ивелин Попов)

"Хебър": Петър Дебърлиев, Мартин Михайлов, Осира Корнел, Пламен Крумов (86-Милан Кременович), Хлеб Бухал, Мауро Секейра, Георги Търтов (55-Есеола), Клаудио Бонани (76-Богомил Божуркин), Емануил Манев (55-Боян Кнежевич), Октай Хамдиев (76-Цветелин Тонев), Тодор Чаворски