БГ Футбол

Публикувано в  

bTV Спорт екип

Локо Пловдив остана без шефове

Заради напрежението между собственика и феновете

Локо Пловдив остана без шефове
 Снимка: Lap.bg

Целият борд на директорите на Локомотив Пловдив подаде оставки! 

Това става ясно от съобщение, публикувано на официалната страница на клуба. 

Своите заявки за напускане са депозирали Венко Рахатлиев, Димитър Палазов и Антон Спасов.

"Уважаеми локомотивци,

С оглед насъбралото се напрежение и представянето на отбора в последните няколко седмици, всички членове от борда на директорите на ПФК Локомотив Пловдив решиха да подадат днес своите оставки.

Решението им е окончателно", се казва в съобщението.

В последните дни се появи напрежение по оста фенове - собственика Христо Крушарски. 

Снимка: Lap.bg

Тимът е на осмо място в класирането след 3 победи, 3 равенства и 3 загуби. Феновете пък излязоха с декларация, че искат Христо Крушарски да се оттегли, като заявиха, че управлението му е на аматьорско ниво и няма капацитет за ръководи клуба.

Вчера (23 септември) се появи съобщение, че ръководството въвежда 8-часов работен ден за футболистите в първия отбор и треньорския щаб на Любослав Пенев. 

Снимка: Lap.bg

Още новини
Виж всички предложения от брошурата тук