Лудата радост на по-добрите национали (ВИДЕО)

Нашите излизат срещу Азербайджан тази вечер в битка за място в топ 4

Победа над Англия по пътя към четвъртфинал на световно първенство. Някога това изречение спокойно можеше да се отнася за националния отбор по футбол на България. Само че тези времена отминаха безвъзвратно - днес така наречените "лъвове" са по-популярни с прозвището национУли.

Едни други момчета обаче пишат своята приказка. Националите по минифутбол продължават похода си на световното първенство в ОАЕ. След три безапелационни победи в групата те елиминираха англичаните с 2:1.

Точни за България бяха Явор Генчев минути преди края на първото полувреме и Неделиан Костадинов от дузпа през втората част. За Англия се разписа Доминик Морган-Грифитс, който изравни за 1:1.

В битка за топ 4 националите ще се изправят срещу Азербайджан, който е европейски шампион от миналата година в Словакия. Азерите се наложиха с 3:0 над Португалия.

Вижте кадри от лудата радост след победата, както и репортаж с най-интересните моменти.