"Лудогорец" и германци не се победиха в маратонски мач, съдията се контузи

"Орлите" загряха за новия сезон с нестандартна контрола

"Лудогорец" и "Гройтер Фюрт" не излъчиха победител в нестандартна контрола, в която полувремената бяха по 60 минути.

Мачът в Австрия завърши 1:1. Бърнард Текпетей откри за "орлите" още в 1'. Юнг изравни малко преди почивката за "Гройтер Фюрт", който преди няколко дни победи ЦСКА с 4:1.

През второто полувреме главният съдия пострада след сблъсък с играч на втородивизионния германски отбор и се наложи да бъде сменен.

Следващият приятелски мач на "Лудогорец" е в събота - срещу унгарския шампион "Ференцварош".

Съставите

"Лудогорец": 1. Серджио Падт, 4. Сисиньо, 7. Алекс Сантана, 8. Клод Гонсалвеш, 10. Матиас Тисера, 14. Дени Гропер, 24. Оливие Вердон, 32. Игор Пластун, 37. Бърнард Текпетей, 64. Доминик Янков, 73. Рик Джонатан

"Гройтер Фюрт": 25. Леон Шафран, 3. Калид Мамби, 5. Осама Хадади, 8. Нилс Зюферт, 10. Бранимир Хргота, 17. Люсиен Литбарски, 21. Тимоти Тилман, 23. Юнг, 27. Джан Лука Итер, 31. Девин Англебергер, 39. Рагнар Аке