Мъри дебютира с победа в Турция (ВИДЕО)

Станимир Стоилов с първи мач от 8 април

Станимир Стоилов дебютира с победа като треньор на Гьозтепе. Тимът му победи Тузласпор с 2:0 на своя стадион "Гюрсел Аксел" в мач от 13-ия кръг на втора дивизия в Турция.

Така Гьозтепе се измъкна от серия от две загуби. С успеха събра 23 точки и е на четвърто място - на 6 зад зоната за директна промоция в елита. Тузласпор е в зоната на изпадащите, на 16-о място с 11 точки.

Първото полувреме премина тотално под диктовката на Гьозтепе, но попадение във вратата на гостите не падна. През втората част Ялчън Каян отбеляза два гола в рамките на четвърт час.

Стоилов не бе водил отбор от 8 април. Тогава Левски спечели с 1:0 над Локомотив София, а Мъри хвърли остака, която мотивира с несъгласие с управлението.