Назон пак вкарва за Хаити

За 2:1 срещу Катар

Голмайсторът на ЦСКА Дюкенс Назон се разписа при победата на Хаити над Катар с 2:1 в първата среща от група „В“ на турнира "Голд Къп" на КОНКАКАФ (Футболната конфедерация на страните от Северна и Централна Америка и Карибския регион).

Първенството се провежда в САЩ и Канада и ще продължи до 16 юли.

В Хюстън Назон бе точен от дузпа за 1:1 в първата минута на добавеното време на първата част. Това бе 28-и гол за нападателя в 49 двубоя за националния тим на Хаити, а по-късно бе определен за играч на мача.

Преди това Юсуф Абдурисаг отбеляза за Катар в 20-ата минута.

Развръзката на мача дойде чак в седмата минута на добавеното време, когато Францди Пиеро донесе победата за Хаити с попадение за 2:1.

В другата среща от групата тимът на Мексико се наложи над Хондурас с 4:0.

Дюкенс Назон и съотборниците му от Хаити ще се изправят срещу мексиканците в следващия кръг от груповата фаза на 30 юни, а Катар ще има за съперник Хондурас.