Никола Илиев наказа и "Ювентус"

Вкара дузпа за 1:1 в младежкото първенство на Италия

Никола Илиев продължава да бележи голове за младежкия отбор на "Интер", като този път се разписа във вратата на "Ювентус". Срещата от първенството на младежките отбори на Италия завърши 1:1, като двата отбора си размениха по един гол от дузпи през второто полувреме, реализирани от Луис Хаса и Никола Илиев.

Хаса си спечели сам дузпа в 64-ата минута и я вкара за 1:0. 10 минути преди края току що появилият се на терена Еспозито беше повален в наказателното поле и от 11-те метра Никола Илиев беше точен за 1:1.

Той можеше да се разпише още веднъж, но защитникът на домакините Скалия подложи тялото си и блокира удара на родения в Русе атакуващ полузащитник.

За Илиев попадението е под №7 за сезона във всички турнири – първенство на Италия Примавера и младежката Шампионска лига на УЕФА. Отборът е 16-и от 18 тима в Лига Примавера 1 след 11 изиграни кръга. На върха е "Рома" с 26 точки.