Пак напрежение в сектора на Левски (ВИДЕО)
Фенове опитаха да щурмуват ложата с ръководството на клуба
Отново напрежение в сектор с привържениците на Левски по време на вечното дерби с ЦСКА. След като преди три седмици охранители от частна фирма налагаха зрители на централната трибуна, този път безредиците избухнаха в сектор В.
Още преди първия съдийски сигнал част от феновете опитаха да пробият към ложата, където са настанени ръководителите на клуба.
Още новини