Поляци наказаха ЦСКА в първата контрола

Новият норвежец Улаус Скаршем дебютира при 0:2 от Корона Келце

Невзрачен ЦСКА загуби с 0:2 от полския Корона Келце в първата си контрола на лагера в Турция. "Червените" не предложиха почти нищо смислено на терена. А капитанът им Амос Юга беше изгонен още през първото полувреме след напълно излишен спор със съдията.

Пьотр Маларчик откри резултата в края на първото полувреме. В 50-ата минута Адриан Далмау се разписа от дузпа, отсъдена за нарушение на Димитър Евтимов срещу Давид Бланик. Най-чистото положение за ЦСКА пропусна Данило Асприля. От създадените възможности не се възползваха и резервите Майкъл Естрада и Джонатан Линдсет.

Дебют за тима на Нестор Ел Маестро направи новото попълнение от Норвегия Улаус Скаршем. Подобно на съотборниците си, халфът не блесна с нищо.

Следващият приятелски мач на ЦСКА в курорта Лара е срещу иранския АС Трактор. Двубоят е насрочен за четвъртък (25 януари).