Този път без обрат: Левски падна и в третата контрола

"Сините" отстъпиха с 1:2 пред шестия в Косово на лагера в Турция

Левски продължава да губи всичките си контроли от началото на годината. "Сините" отстъпиха с 1:2 пред косовския Дукажини на лагера в Турция.

Преди това тимът отстъпи с 2:3 от втородивизионния унгарски Вашаш и с 1:2 от украинския Олександрия. И в двата двубоя се стигна до обрати.

Треньорът Николай Костов пусна като титуляри предимно юноши. Вратарят Иван Андонов допусна два бързи гола още до 14-ата минута.

След почивката на терена влязоха част от титулярите. Четвърт час преди края Патрик-Габриел Галчев подаде към Джевад Ел Джемили. Той стреля от разстояние, вратарят на Дукажини не се намеси добре и топката влетя в мрежата му.

Левски: 99. Иван Андонов (60' - Пламен Андреев), 50. Кристиан Димитров, 4. Виктор Любенов (60' - Келиан ван дер Каап), 15. Александър Божилов (60' - Цунами), 77. Дейвид Михалев (60' - Патрик-Габриел Галчев), 20. Асен Чандъров (60' - Асими Фадига), 31. Стивън Жерард Гаоте (60' - Дарлан), 16. Преслав Бачев (60' - Уелтон), 14. Илиян Стефанов (60' - Асен Митков), 88. Марин Петков (46' - 7. Фабио Лима (71' - Рикардиньо), 21. Кристиян Йовов (60'- Джавад Ел Джемили)