Байерн към нов рекорд, Севиля идва в Лондон за отмъщение (ВИДЕО)

На платформата Champions TV феновете ще могат да гледат комбинирано предаване утре от 21:45 ч.

Три мача приковават вниманието на феновете утре вечер в четвъртия кръг на Шампионската лига от програмата на късните двубои. Това са Байерн - Галатасарай, Арсенал - Севиля и Залцбург - Интер.

Тези срещи са от 22:00 ч., когато може да гледате и още футболни битки: Копенхаген - Манчестър Юнайтед, Реал Мадрид - Брага и ПСВ - Ланс.

Те ще бъдат излъчени безплатно и без регистрация на сайта на www.btvsport.sportal.bg/ChampionsTV в комбинирано предаване на онлайн платформата Champions TV. Гледайте на живо - в сряда от 21:45 ч.

Байерн - Галатасарай

Байерн може да си осигури място на осминафиналите, ако победи Галатасарай отново, този път у дома. След трудното 3:1 преди две седмици, баварците гледат към рекорден 16-и успех в груповата фаза на Шампионската лига.

Тимът на Томас Тухел отпадна по унизителен начин във втория кръг за Купата на Германия след шокирашо поражение с 1:2 от третодивизионния Саарбрюкен, но се реваншира на феновете си с 4:0 в Дер Класикер през уикенда.

Германският шампион излиза за четвърта поредна победа на Алианц Арена - серия, в която е вкарал 22 гола. Байерн държи рекорда за най-много последователни двубоя без загуба в турнира - вече 37.

Шесткратният европейски клубен шампион е спечелил всеки един от последните си 6 сблъсъка с турски отбори, сред които 6:0 срещу Галатасарай в предишната им среща в Мюнхен - през сезон 1972/1973.

Галатасарай обаче навлиза в мача във форма - 8 победи в последните 9 двубоя, като единствено поражението от Байерн я развали.

"Джим Бом" мечтае за първо преодоляване на основната фаза от десетилетие. 23-кратният турски първенец има повод за оптимизъм - не е допуснал поражение в нито едно от последните си 10 гостувания в евротурнирите. Галатасарай е спечелил 4 поредни визити в Германия, последната от която 3:2 срещу Шалке 04 през сезон 2012/2013 в Шампионската лига.