Холанд за Меси: Най-добрият, който някога е играл
Спечелих всичко, но съм само на 23, така че искам да го направя отново, каза головата машина на Манчестър Сити
Лионел Меси е най-добрият футболист в света. Мнението е на Арлинг Холанд.
"Спечелих всичко, но съм само на 23, така че искам да го направя отново.
Меси е най-добрият, който е играл някога. Може би трябва да прекрати кариерата си, за да може някой друг да бъде обявен за най-добър", каза нападателят на Манчестър Сити на пресконференция преди мача с Копенхаген от Шампионската лига.
Още новини
