Ливърпул мечтае за нов подвиг в Шампионската лига (ВИДЕО)

Не пропускайте сблъсъка с Реал в Мадрид - тази вечер, 21:30 ч., пряко по bTV Action

Сблъсък от тежка категория в Шампионската лига в ефира на bTV Action! Реал Мадрид и Ливърпул определят кой отива на четвъртфинал.

Мърсисайдци се нуждаят от повече от подвиг след домакинската загубата с 2:5 в първия мач. Треньорът на английския тим Юрген Клоп обаче е сред малцината, които са осъществявали подобен обрат в Шампионската лига.

През 2019 г. под негово ръководство Ливърпул отстрани Барселона, заличавайки пасив от 0:3. Тогава чудото се случи на стадиона на "червените" - Анфийлд, а сега е необходима сензация в дома на европейския клубен шампион - Сантяго Бернабеу.

Ливърпул ще търси вдъхновение от Ювентус, който през 2018 г. беше на крачка от велик обрат в Мадрид. Тогава "бианконерите" наваксаха дефицит от 0:3 от първата среща, но в последната минута Кристиано Роналдо спаси Реал от исторически срам.

Двубоя от пейката изгледа Карим Бензема, който няма желание да изживява отново емоциите отпреди 5 години. Звездата на Реал е играчът с най-много голове срещу Ливърпул в турнира - 6 и никога не е губил от този съперник.

Студиото с водещ Валери Генов преди спектакъла на "Бернабеу" започва в 21:30 часа по bTV Action. Футболното шоу е гарантирано!