НА ЖИВО ОТ "УЕМБЛИ": Борусия Дортмунд - Реал Мадрид

Гледайте финала на Шампионската лига пряко по bTV Action и го следете минута по минута

Часът настъпи! Време е за развръзката в Шампионската лига. Реал Мадрид и Борусия Дортмунд излизат във финала на "Уембли". Двубоя може да гледате пряко по bTV Action. А нашият екип в Лондон ще ви направи свидетели на всичко интересно на и извън терена минута по минута. Най-новата информация е най-отгоре!

Край на мача!

87 - Отменен гол за Дортмунд. Фюлкруг бележи с глава, но е в засада.

85 - Хоселу вместо Белингам. А Тони Кроос се сбогува с великата игра, като отстъпва мястото си на Лука Модрич.

83 - 2:0! Винисиус подпечатва 15-ата, изведен съвсем сам от Белингам!

81 - Техничен фалцов удар на Камавинга прати топката точно под гредата, но вратарят на Дортунд Кобел изби. При корнера отново той се намеси решително при удар на Начо.

79 - Жълт картон за Хумелс.

77 - Белингам изпуска златен шанс да реши всичко в спора. Ударът му е отклонен в последния миг от Шлотербек в корнер.

74 - 1:0 за Реал! Дани Карвахал бележи с глава след центриране от корнер на играещия последен мач в кариерата си Тони Кроос!

72 - Първа смяна. За Дортмунд Влиза Марко Ройс вместо Адейеми.

69 - Белингам изскача на позиция след центриране на Винисиус. Англичанинът не игра с топката, която премина съвсем близо до страничната греда.

63 - Фюлкруг отново принуждава Куртоа да избива тежкия му удар.

58 - Карвахал беше близо до откриване на резултата. Той се възползва от лошо изчистена топка и стреля светкавично, но Маатцен сложи крака си точно когато и където трябва и предотврати опасността.

49 - Тони Кроос стреля опасно от пряк свободен удар, Кобел избива. След корнера Карвахал нанася удар с глава над вратата.

46 - Старт на второто полувреме. Феновете на Дортмунд предлагат ефектно шоу с факли.

Край на първото полувреме! Въпреки че беше предварително сочен за големия фаворит във финала, Реал Мадрид не успя да отправи точен удар. За сметка на това футболистите на Борусия Дортмунд изпуснаха няколко отлични шанса да открият резултата пред фанатичните си фенове на "Уембли".