Лига на Конференциите

Публикувано в  

bTV Спорт екип

Айнтрахт направи дарение за загиналите фенове на Левски

Четирима привърженици намериха смъртта си при катастрофа преди седмица

Айнтрахт направи дарение за загиналите фенове на Левски
 

Айнтрахт Франкфурт дари 1899 евро за близките на четиримата фенове на Левски, които загинаха при катастрофа миналата седмица. Това обявиха от клуба, който бе съперник на "сините" в плейофите на Лигата на конференциите, в социалните мрежи.

"Заедно със съболезнованията, които изказваме, от семейството на Айнтрахт бихме искали да подкрепим близките на жертвите в дългосрочен план, като дарим 1899 евро на създадения за тях фонд.", написаха "орлите".

Привържениците на Левски намериха смъртта си на 25 август по пътя София - Варна след първия мач с германския тим.

До трагедията се стигна заради сблъсък на лекия им автомобил с камион близо до разклонението за Троян и Ловеч край плевенското с. Българене.

Левски направи 1:1 с Айнтрахт преди седмица, но победителят в Лига Европа от 2022 г. спечели с 2:0 у дома в реванша късно снощи.

Още новини
Виж всички предложения от брошурата тук