Десподов блесна в европейския си дебют за ПАОК (ВИДЕО)

Гол и асистенция за национала срещу ХИК Хелзинки в ЛК

Страхотен европейски дебют на Кирил Десподов за ПАОК! Националът блесна с гол и асистенция при победата с 4:3 срещу ХИК в Хелзинки на старта в Лигата на конференциите.

Финландците поведоха в 36' чрез Банде, преди Кулиеракис да изравни в 55' след подаване на Десподов.

Снимка: БГНЕС

Футболист №1 на България за 2022 г. направи обрата пълен в 81'. Той беше сменен в 85'.

В четвъртата минута от добавеното време Брандън Томас покачи на 3:1 за тима от Солун, а крайния резултат оформи Радулович от дузпа в деветата.

За Десподов мачът беше втори за гръцкия гранд. През уикенда той записа 25 минути в шампионатното дерби с Арис, завършило 0:0. Тогава крилото отбеляза, но попадението му не беше зачетено заради засада на негов съотборник.

Десподов премина в ПАОК това лято с трансфер от Лудогорец на стойност 3.5 млн. евро.