Почти овчар: ЦСКА 1948 изпоти ФКСБ и Бекали

"Червените" от Бистрица докосваха сензацията в Букурещ

ЦСКА 1948 изпоти ФКСБ, но в крайна сметка напуска Лигата на конференциите при дебюта си в европейските клубни турнири. "Червените" от Бистрица поедоха с 2:1 на реванша в Белград, но в крайна сметка отстъпиха с 2:3.

Със сигурност с края на мача си е отдъхнал и босът на съперника - Джиджи Бекали. Скандалният бизнесмен надменно обяви, че при краен успех на ЦСКА 1948 ще стане овчар.

Срещата в Букурещ се игра пред празни трибуни заради наказание на ФКСБ. Дамян Джокович откри резултата през първото полувреме и се създаде усещането, че всичко е решено.

След почивката обаче Педриньо и Реян Даскалов бяха точни с глава и продълженията изглеждаха напълно реален сценарий. В последните минути обаче отново Джокович и Октавиан Попеску материализираха опита на румънския тим на европейската сцена.