Сам срещу всички: Фен брани майки с деца след АЗ - Уест Хем (ВИДЕО)

Екшън след полуфинал от Лига на конференциите

С грозни сцени приключи полуфиналният реванш от Лига на конференциите между АЗ Алкмаар и Уест Хем (0:1).

Англичаните се класираха на финала след общ резултат 3:1.

Разочаровани от загубата на своя отбор, фенове на домакините атакуваха сектора, където бяха настанени част от гостуващите запалянковци, сред които жените и децата на футболистите.

Те прескочиха огражданията и щурмуваха трибуната с англичаните.

В един момент хулиганите се насочиха и към ложата. Настана голямо меле с удари и писъци. Това накара част от играчите на "чуковете" също да се втурнат към централния сектор, за да защитят близките си. Най-дейни бяха Михаил Антонио и Саид Бенрама.

След роднините е бил и 87-годишният баща на мениджъра на Уест Хем Дейвид Мойс.

На кадрите и снимките се вижда англичанин, който храбро брани трибуната - сам срещу всички.

"Чуковете" ще играят на финала в Лигата на конференциите срещу Фиорентина. Мачът е на 7 юни в Прага.