Емоциите взеха връх: Пропуск след пропуск за Роналдо

Португалецът не успя да отбележи своя гол номер 700

Кристиано Роналдо не успя да сдържи емоциите си след трудната победа на "Манчестър Юнайтед" с 3:2 над "Омония" в Лига Европа.

Носителят на пет "Златни топки" започна като титуляр и остана на терена 90 минути - нещо, което за него е истинска рядкост от началото на сезона.

37-годишният нападател се надяваше да вкара своя гол номер 700. Имаше и няколко възможности, но за негово разочарование без резултат.

В средата на първото полувреме прати топката към трибуните след пряк свободен удар. Минути по-късно пропусна с глава. А раздразнението му растеше.

След почивката португалецът ядосано замахна във въздуха след поредния си провален шанс. Най-сериозният му пропуск дойде 15 минути пред края, когато от близка дистанция нацели гредата. В добавеното време топката отново мина покрай вратата и той гневно изкрещя.