Как съперник спаси "Лудогорец" от гол

Една от най-куриозните ситуации в евротурнирите през този сезон

Финландският ХИК определено може да съжалява за равенството 1:1 срещу "Лудогорец". Тимът от Хелзинки изостана в резултата още в 10-ата минута след гол на Каули.

В средата на първата част домакините бяха на косъм от изравняване... или поне те така си мислеха. След хубава атака топката се озова в Хетемай и той стреля към почти опразнената врата. На пътя на топката обаче се озова съотборникът му Абубакари, който без да иска изчисти от голлинията, за радост на "Лудогорец".

Хетемай, който впоследствие донесе точката на домакините, не можеше да повярва на очите си и не скри гнева си от действията на ганаеца.

Двата тима ще се срещнат отново след седмица, когато ХИК гостува в Разград. Срещата на 13 октомври ще бъде излъчена на живо по bTV Action от 21:30 ч.