Латвиец свири на "Лудогорец" в Севиля

Гледайте "Бетис" - "Лудогорец" в четвъртък по bTV Action

Латвийският съдия Андрис Треймандис ще ръководи мача между "Бетис" и "Лудогорец" от втория кръг на груповата фаза на Лига Европа.

Срещата е в четвъртък (15 септември) от 22 ч. и ще бъде излъчена на живо по bTV Action. Коментарното ни студио започва половин час по-рано.

Асистенти на Треймандис ще бъдат неговите сънародници Харалдс Гудерманис и Алексейс Спасьониковс, а четвърти рефер ще бъде Александърс Голубевс.

За ВАР съдия бе определен полякът Томаш Квятковски, а негов асистент е германецът Марко Фриц.

37-годишният Треймандис е международен съдия от 2011 година, като до момента не е ръководил мач на български клубен или национален отбор. Редовно му се поверят обаче двубои от груповата фаза на Шампионската лига и Лига Европа.

Той ръководи финала на световното първенство до 17 години през 2019 година, в който домакините от Бразилия побеждават Мексико с 2:1.