10 "моряци" завършиха наравно с "Царско село"

Много положения, греда и червен картон в първия мач от 11-ия кръг

Отборите на "Царско село" и "Черно море" завършиха при резултат 1:1 в първи мач от 11-ия кръг на Първа лига. Срещата в София предложи доста емоции, не липсваха положения пред двете врати, а попаденията паднаха в рамките на 6 минути. "Моряците" завършиха мача в намален състав.

През първото полувреме Мартин Минчев и Родриго от състава на гостите пропиляха страхотни възможности, а Стефан Станчев удари греда от пряк свободен удар.

Попаденията паднаха в началото на втората част. Уелси Ната откри за отбора на Никола Спасов, след като засече отлично центриране на Антон Карачанаков в 49-ата минута. В 55-ата Мирослав Енчев изравни с глава.

Голмайсторът на "Черно море" бе изгонен с директен червен картон в 78-ата минута заради много грубо влизане.

След този мач "Черно море" заема шестото място в класирането с 15 точки, докато "Царско село" е на предпоследното 13-о с 9 точки.