"Апоел Беер Шева" и "Саутхемптън" не се победиха (ВИДЕО)

Двата тима не си отбелязаха гол в среща от груповата фаза на Лига Европа

Изрелският "Апоел Беер Шева" и английският "Саутхемптън" не се победиха в мач от груповата фаза на Лига Европа. Двата тима не си отбелязаха гол и срещата завърши при резултат 0:0.

Мачът беше доста оспорван и пред двете врати имаше няколко възможности за гол.

Първо Върджил Ван Дийк от гостите от Англия опита удар с глава, който беше спасен от стража на "Апоел". За израелците пък Махаран Ради и Джон Огу имаха добри възможности за попадение. В добавеното време на първото полувреме Нейтън Редмънд пропусна добра възможност за "Саутхемптън".

Втората част на срещата също беше доста динамична. Лусио Маранао и Моар Меликсон пропуснаха за "Апоел Беер Шева", а Нейтън Редмънд и Ориол Ромеу опитаха без успех да открият резултата за гостите.

След нулевото равенство двата тима оглавиха групата с по 4 точки. На трето място е "Спарта" Прага с 3, а в дъното с 0 е "Интер".