"Арда" и "Локо" София не се победиха

1:1 в мача от Първа лига

Отборите на "Арда" и "Локомотив" София завършиха 1:1 в мач от Първа лига. Домакините имаха предимство през първото полувреме, но Спас Делев и Жуниньо пропуснаха от изгодни позиции.

В 52-ата минута "Арда" поведе, след като Иван Коконов центрира остро в наказателното поле, а Йоргос Кацикас си отбеляза автогол. Малко след това Тонислав Йорданов опита да прехвърли вратаря на гостите Александър Любенов с удар от над 50 метра, но топката мина на сантиметри от вратата.

Гостите изравниха в 80-та минута, когато Селсо Рапосо центрира в наказателното поле, а Октавио с глава направи 1:1.

С поделените точки "Арда" и "Локо" София запазват местата си в класирането. Тимът от Кърджали е 9-ти с актив от 5 точки, колкото имат и столичните "железничарите", които са с по-лоша голова разлика.