Байерн не остави шансове на Олимпиакос (ВИДЕО)

Баварците играха с 10 човека след 52-ата минута на мача

Байерн победи Олимпиакос с 4:0 и си осигури първото място в своята група от Шампионска лига.

Още в първите 20 минути на мача баварците вкараха три гола и убиха интригата в мача. В 8-ата минута след шут на Боатенг вратарят Роберто изби топката в краката на Коста и той откри резултата.

Само осем минути по-късно се разписа и Левандовски. Коман се опита да стреля към вратата на гостите, но всъщност записа асистенция, тъй като топката се озова в Левандовски и полякът отбеляза. В 20-тата минута Мюлер вкара трети гол за баварците и при този резултат дойде и почивката.

След паузата, в 52-ата минута Бадщубер получи червен картон, защото извърши нарушение като последен в отбраната на Байерн срещу откъсващият се Браун. Въпреки това домакините не бяха сериозно затруднени и стигнаха до четвърто попадение чрез Коман.

Така Байерн завърши групата си на първо място, а Олимпиакос ще спори в последния си мач с Арсенал за втората позиция в крайното класиране на групата и продължаване напред към елиминационната фаза на Шампионска лига.