"Байерн" се разправи с "Фенербахче" и е на финал в "Ауди Къп" (ВИДЕО)

Баварците излизат срещу "Тотнъм" утре от 21:30 ч. по RING

"Байерн" Мюнхен разби с 6:1 "Фенербахче" и се класира за финала на силния летен турнир "Ауди Къп", на който баварците са домакини.

Тимът на Нико Ковач ще спори за трофея с "Тотнъм", победил по-рано днес "Реал" Мадрид с 1:0. Финалът е утре от 21:30 ч. и ще бъде излъчен пряко по RING.

Tази вечер, на своя "Алианц Арена" в Мюнхен, "Байерн" реши всичко до почивката.

Ренато Санчес започна головото шоу в 22', а пет минути по-късно Леон Горецка удвои аванса на германците. Томас Мюлер покачи на 3:0 в 31', преди Кингсли Коман да вкара нов гол в 40' за 4:0. В самия край на първата част Мюлер бе точен от дузпа, отбелязвайки петото попадение за своя тим.

През второто полувреме "Байерн" понамали оборотите, но все пак стигна до 6:0 в 58', когато Мюлер оформи своя хеттрик.

Почетното попадение за "Фенербахче" реализира Макс Крузе в 64'.

Съставите

"Байерн": Нойер; Кимих, Зюле, Боатенг, Алаба; Тиаго, Горецка, Ренато Санчес, Гнабри (20 - Мюлер), Коман; Левандовски

В игра влизат: Толисо, Цайсер, Павар, Зинг, Мюлер, Арп, Улрайх, Мартинес, Дейвис

"Фенербахче": Харун; Исла, Садик, Жаилсон, Калдъръм; Озан Туфан, Мойзеш, Екичи, Крузе, Гари Родригес; Мурики

В игра влизат: Рейес, Салам, Дирар, Саядманеш, Зайц, Кадиолу