"Балкан" отново не се справи с "Апоел" Галил Елион

Слаба трета четвърт провали играчите на Небойша Видич

"Балкан" Ботевград допусна втора загуба от началото на сезона в Балканската лига и то отново от израелския "Апоел" Галил Елион.

След поражението при гостуването на същия тим в началото на сезона, сега отборът на Небойша Видич отстъпи с 64:70 в "Арена Ботевград".

"Зелените" отбелязаха едва 3 точки за цялата трета четвърт, което им коства и победата, въпреки че до последно имаха шансове за обрат.

Израелският тим продължава да води във временното класиране в групата с пълен актив от шест победи.

Най-резултатен за успеха на "Апоел" бе Ике Ироебу с 23 точки, а 11 добави Шъвон Люис.

За "Балкан" Дерик Маркс вкара 14 точки, 13 добави Трейвин Тибодо, а с 12 се отчете Дивон Уошингтън.

"Апоел" Галил Елион продължава визитата си в България, като в четвъртък гостува на "Левски". Срещата е от 19 ч. и отново ще бъде излъчена на живо по RING и на btvnovinite.bg.