"Барса" не победи и се измъкна на секунди от загуба

Каталунците са седми в класирането на Примера дивисион

"Барселона" продължава с неубедителното си представяне след напускането на Лионел Меси и Антоан Гизман. Тимът не успя да победи непретенциозния "Гранада", а до равенството 1:1 стигна секунди преди последния съдийски сигнал.

На "Камп Ноу" гостите поведоха още във втората минута. Попадението беше дело на Домингош Дуарте. Той прати топката във вратата на "Барса" с глава след перфектно центриране на Серхио Ескудеро.

Изоставащи в резултата, каталунците се мобилизираха. Атаките им обаче не успяваха, въпреки че статистиката сочеше, че те владеят топката в 75% от времето.

През първото полувреме Сержи Роберто уцели гредата, а през втората Френки де Йонг направи най-големия пропуск, след като не успя да отбележи от отлична позиция.

"Барселона" все пак се спаси от загубата в последната минута. Гола отбеляза Роланд Араухо след центриране на Гави.

Тимът на треньора Роналд Куман е на 7-мо място в класирането с 2 победи и 2 загуби. "Гранада" е 17-ти без победа през този сезон.

Преди дни каталунците допуснаха съкрушително поражение с 0:3 от "Байерн" Мюнхен в груповата фаза на Шампионската лига.