"Лион" надхитри "Бенфика" в петголова драма (ВИДЕО)

Добра игра и общо четири греди в срещата от International Champions Cup

"Олимпик" Лион се наложи с 3:2 над "Бенфика" в приятелска среща от програма на International Champions Cup. Освен петте гола, срещата ще се запомни с общо четирите греди.

Двата отбора си разменяха инициативата през цялата среща. В 40-ата минута французите откриха резултата след гол на Марсело, а пет минути по-късно вече водеха с 2:0, като този път Траоре записа името си сред голмайсторите.

Салвио намери по прекрасен начин Пици в 59-ата и резултатът бе намален - 1:2. Още няколко минути бяха нужни на "Бенфика" да стигне до равенство, тъй като Марсело си вкара автогол. "

Олимпик" отговори с греда още след подновяването на играта от центъра, а в 83-ата минута резервата Мартин Териер оформи крайното 3:2.