Бенин и Гвинея-Бисау се оказаха безпомощни пред гола

Без гол и в третия мач за деня от Купата на африканските нации

Бенин и Гвинея-Бисау завършиха 0:0 в среща от група 6 на Купата на африканските нации. Двата отбора не успяха да създадат особено атрактивен мач за феновете, като за равенството повече поводи да съжалява има тимът на Бенин.

Централният напдател Стив Муние пропусна най-чистото положение за Бенин около четвърт час преди края, когато получи много добър пас от Стефан Сесеньон, но с глава стреля над вратата.

Бившият играч на ЦСКА Тони Силва не влезе в игра за Гвинея-Бисау, а друг екс-състезател на "армейците" - Жоржиньо, който от новия сезон ще играе за "Лудогорец" - се появи в последните минути, но се отчете единствено с един удар в аут.

След равенството Бенин вече има 2 точки в група 6, с колкото е и Гана. Гвинея-Бисау има 1 точка, а лидер е Камерун с 4.