Бербатов поигра за успеха на Монако срещу Бастия с 3:0 /ВИДЕО/

Българинът влезе в 63-та минута, гостите завършиха с 9 души

Без Димитър Бербатов Монако победи Бастия с 3:0 в мач от френското първенство. Монако откри резултата с гол на Антони Марсиал в средата на първото полувреме. Превъзходството на домакините продължи и в 32-та минута съдията отсъди дузпа в тяхна полза за нарушение в наказателното поле на Диаките, който получи и директен червен картон. Вратарят на Бастия обаче, спаси удара на Курзава. Все пак Матеус удвои аванса на Монако в края на първата част.

Веднага след почивката отново Марсиал беше точен за 3-0.

Димитър Бербатов се появи на терена в 63-та минута. Джовани Сио от състава на корсиканците също получи директен червен картон след само 2 минути на терена и остави своя отбор с 9 души.

Монако приема Арсенал в мач реванш от осминафиналите на ШЛ във вторник от 21.45ч. като двубоя ще бъде излъчен пряко по БТВ Екшън.