Бербатов с нов гол за ПАОК. ВИЖТЕ ГО!

Българинът помогна на своите да продължат за Купата

Димитър Бербатов вкара единия от головете за ПАОК при победата с 3:0 над АЕЛ Калонис в осминафинал-реванш от турнира за Купата на Гърция. Нашият влезе като резерва в 59-та минута при резултат 1:0 и вкара третия гол за своите.

ПАОК бе загубил първия мач от АЕЛ с 1:2 и се нуждаеше от обрат, който обаче не се получаваше до 58-та минута. Тогава Анастасиадис откри. Минута по-късно в игра влезе Бербатов, което усили натиска на солунци.

В 65-та минута Роберт Мак направи резултата 2:0, а десетина минути преди края българският нападател с глава вкара третия гол за ПАОК.

Това бе 4-ти гол за Димитър Бербатов с екипа на ПАОК. Отборът му вече чака съперника си в 1/4 финалната фаза от турнира за Купата на Гърция.