Бербатов вкара гол и пропусна дузпа (ВИДЕО)

ПАОК изпусна победата в последните секунди

Димитър Бербатов отбеляза гол при равенството 3:3 на ПАОК като гост на Ираклис в мач от гръцкото първенство. Българският нападател пропусна дузпа в последната минута на редовното време, с която можеше да направи резултата 4:2 и да обезпечи победата на солунския тим. В третата минута на добавеното време Ираклис се добра до равенството.

Бившият капитан на българския национален отбор се разписа в 65-ата минута, изравнявайки за 2:2. Той се измъкна от засадата и от границата на вратарското поле опъна мрежата на домакините. 12 минути по-късно Йоргос Цавелас направи обрата на ПАОК пълен. Тимът на Бербатов обаче не успя да удържи преднината си до последния сигнал. Себастиян Бартолини с гола си в 93-ата минута донесе точката на Ираклис.

ПАОК заема петото място в класирането на гръцката Суперлиха с актив от 11 точки, с 10 по-малко от безгрешния лидер Олимпиакос.