Бербо отново бележи за "Тотнъм". Този път на новия стадион (ВИДЕО)

Българският нападател игра срещу легендите на "Интер"

Българският нападател Димитър Бербатов отбеляза нов гол с екипа на "Тотнъм". Не, футболистът не се е завърнал в игра за бившия си тим, в който се подвизаваше от 2006 до 2008 г. Той се присъедини към легендите на лондонския гранд за мача срещу най-добрите футболисти, играли в "Интер", с който бе открит новият стадион на англичаните.

Пред 50 000 зрители на новия "Уайт Харт Лейн", който се очаква официално да отвори врати за мачове на мъжкия тим на "Тотнъм" на 3 април, Бербатов влезе като резерва на мястото на Роби Кийн през второто полувреме.

Българинът, който има 70 мача и 27 гола за "шпорите" в кариерата си, се разписа с глава в 68-ата минута.

Иначе зрителите по трибуните видяха мач с много голове, който за тяхно разочарование завърши с победа за легендите на "Интер" с 5:4.

Това е втори мач, който се играе на новото съоръжение на клуба. Юношите на "Тотнъм" имаха честта да играят първи на стадиона, чийто строеж започна през 2016 г.