ЦСКА отново начело след 5:0 над Марек

"Червените" надиграха тотално своя съперник

ЦСКА победи Марек Дупница с 5:0 в първия мач от 6-ия кръг на елитната ни група. По този начин "червените" оглавиха таблицата за класииране в А група с 13 точки, но и с мач повече от Лудогорец. Головото шоу стартира с попадение на Буш в 15-ата минута, Карачанаков удвои в 23-ата минута. До почивката се разписа и Кукоч. През второто полувреме Тунчев реализира в 75-ата минута, както и Маркиньос в 87-ата.

Три от головете паднаха след преки свободни удари. Карачанаков беше точен директно от фаул, а Тончи Кукоч вкара дебютния си гол за червените след удар от около 30 метра. Маркиньос също вкара фамозен гол от фаул.

ЦСКА е отново начело в класирането с 3 точки аванс пред Лудогорец, който гостува утре на Локомотив София.